مشخصات گلکسی نوت 9 و تاریخ عرضه

1

سامسونگ در چند سال اخیر توانسته است با خلاقیت خود، روز به روز طرفداران بیشتری را به خود جلب کند و افراد بیشتری را متقاعد به خرید پرچمداران خود کند.
اینبار نیز سامسونگ آستین ها را بالا زده است و مشغول ساخت گلکسی نوت 9 است و خبر این است که قرار است این کمپانی گلکسی اس 9 را زودتر از موعد همیشگی روانه ی بازار کند.

تاریخ عرضه ی گلکسی نوت 9

تاریخ عرضه ی گلکسی نوت 9

گلکسی نوت 9 زودتر از موعد به بازار عرضه خواهد شد.

گلکسی نوت 9 قدرتمند در حال ساخت است و افشاگر معروف به نام ” ایوان بلیس ” در توئیت خود اعلام کرده است که اسم رمز این گوشی تاج است. بسیاری از کارشناسان این عنوان را برای این گوشی بسیار شایسته دانسته اند چرا که با توجه به مشخصات افشا شده از گلکسی نوت 9، گویا قرار است تاج گذاری شگرفی را در قلمرو گلکسی ها شاهد باشیم.
همچنین اخبار حاکی از آن است که گلکسی نوت 9 تا اواسط تابستان سال جاری به بازار عرضه خواهد شد. اما مشخصات لو رفته از این گوشی چیست؟

مشخصات سامسونگ گلکسی نوت 9

بنا بر شایعاتی که از این گوشی به گوش می رسد، به نظر می آید که گلکسی نوت 9 دارای یک نمایشگر ۶.۴ اینچی آمولد خواهد بود و روشنایی صفحه نمایش آن روشنایی بیشتر از سایر همتایان خود است ضمن آنکه نسبت به خط و خش مقاومت بسیار زیادی دارد.
همچنین به نظر می رسد این گوشی به چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ یا اگزینوس ۹۸۱۰ (بسته به منطقه عرضه)، ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی کجهز خواهد بود که مشخصات بسیار خوبی را از آن می کند.
به احتمال قوی دو سنسور ۱۲ مگاپیکسلی، ماژول دوربین دوگانه این پرچمدار را تشکیل داده و دوربین سلفی تعبیه شده در آن نیز به مانند گوشی گلکسی اس 9 پلاس، ۸ مگاپیکسلی خواهد بود.
با توجه به شایعات منتشر شده از مشخصات گلکسی نوت 9، انتظار می رود که این گوشی با ظرفیت باتری 3850 به بازار عرضه شود که 20 درصد افزایش ظرفیت در باتری خواهد داشت.
و اما خبر دیگر در ارتباط با این گوشی این است که به احتمال زیاد گلکسی نوت 9 مانند برخی موبایل‌های چینی با شیشه نمایشگر ادغام شده و خبری از دکمه ی فیزیکی مجزا نیست.
با این وجود دارد به نظر می رسد که گلکسی نوت 9 اولین گوشی سامسونگ خواهد بود که دارای این ویژگی خواهد بود. هفته های آتی شاهد انتشار تصاویر بیشتر و اخبار بیشتر از مشخصات گلکسی نوت 9 خواهیم بود که می تواند به سوالات علاقه مندان به این گوشی جدید پاسخ دهد.

اشتراک:

۱ دیدگاه