مزایای خودروی MVM X22 در مقابل رقبا

0

خودروی MVM X22 یک کراس اور مناسب برای خانواده های کم جمعیت است که از نظر امکانات و اپشن ها یک سرو گردن از رقیبانش در این رنج قیمت بالا است.
این خودرو علاوه بر داشتن ظاهری دلچسب دارای امکانات رفاهی مناسب، مصرف سوخت کم و فضای زیاد داخلی برخودار می باشد.

در ادامه دلایلی که ارزش خرید خودروی MVM X22 را بالا میبرند را بررسی می کنیم.

طراحی جذاب
طراحی ظاهری ام وی ام X22 از زبان طراحی جدید کمپانی چری موسوم به Life in Motion” ” الهام گرفته شده است. چری تلاش کرده با استفاده از خطوط تیز و زاویه دار در کلیه المان های جلو خودرو از قبیل چراغهای جلو ،جلو پنجره و غیره ،ام وی ام X22 را خودرویی قدرتمند و جسور به نمایش بگذارد. همچنین جوان پسند بودن و زیبایی این خودرو به هر لحاظ مورد تایید قشر جوان و خانواده های کم جمعیت قرار خواهد گرفت.

کابین دو رنگ و جوان پسند
چری همانطور که به نمای ظاهری این خودرو بهای زیادی داده است ،برای کابین ام وی ام X22 هم سنگ تمام گذاشته است. استTاده از روکش دو رنگ در بیشتر کابین حسن خاص بودن را تداعی می کند. همچنین کیفیت نسبتا خوب استفاده در جلو داشبورد در این رنج قیمت تازگی دارد. از دیگر نقاط فوت طراحی داخلی این کراس اور وجود صفحه نمایش ،فرمان سه پره جدید t اهرم دنده اسپرت, صفحه نمایش تمام دیجیتالی خواهد بود.

طراحی داخلی MVM X22

طراحی داخلی MVM X22

مصرف اقتصادی سوخت
اگر شما جزو افرادی هستید که برای مصرف مناسب سوخت اهمیت زیادی قائل هستید ام وی ام X22 یکی از گزینه های مناسب شما خواهد بود. این خودرو با داشتن با موتور 15 لیتری در کنار جعبه دنده 5 سرعته دستی دارای مصرف سوختی برابر با 5.9 لیتر می باشد. این رقم در صورت استفاده از جعبه دنده 4 سرعته اتوماتیک به 6.1 افزایش خواهد یافت. همانطور که مشخص است این ارقام در مقابل بسیاری از خودروی حاضر در این رنج کاملا اقتصادی و مناسب خواهد بود.

امکانات رفاهی متاسب
داشت آپشن زیاد یکی از مهمترین گزینه های خریدرانی ایرانی محسوب می گردد. ام وی ام X22 با برخوداری از تجهیزات کاملی نظیر سنسور پارک، دوربین عقب، کروز کنترل، صفحه نمایش 8 اینچی، سانروف، رینگ آلومینیومی، سیستم تهویه هوای مطبوع و بلوتوث در مقابل رقیبان خود حرفی برای گفتن خواهد داشت.

اشتراک:

نظرات بسته اند