مراکز خرید ارزان استانبول را بشناسید!

0

اگرچه سفر به ترکیه در هر ماه و فصلی امکان پذیر است اما پیشنهادات ویژه سفر به استانبول کمتر دیده می شود. تور ویژه استانبول یکی از این پیشنهادات است که هر از چندگاهی از طرف آژانس مسافرتی پارمیدا ارائه می شود.

بسیاری از توریست ها در سفرهایشان زمانی را به خرید اختصاص می دهند، همانطور که می دانید شهر استانبول مراکز خرید فراوانی دارد و تقریبا کالا و لباسهای با کیفیتی در این شهر عرضه می شوند. در این نوشته چند مورد از مراکز خرید ارزان استانبول را معرفی خواهیم کرد.

پاساژ سینان در منطقه بشیکتاش استانبول
زمانی که به استانبول بروید یافتن چهار راه بشیکتاش کار چندان دشواری نیست. در این جهار راه انواع پاساژ های مختلف وجود دارد که کالای ارزان و برند عرضه می کنند. معروف ترین آنها پاساژ سینان نام دارد. لباس های مارک هایی مانند تاپشاپ، براشکا را میتوانید با نرخ ارزان پیدا کنید و همچنین لباس های شب با نرخ مناسب در این پاساژ موجود است.

مرکز خرید ترکوز پاساژ در منطقه تکسیم استانبول
اگر بخت با شما یار باشد و هتل محل اقامت تان در منطقه تکسیم باشد نیازی نیست به مناطق دورتر بروید. کافیست خیابان استقلال در این منطقه را بیابید و سری به ترکوز پاساژ بزنید. در این پاساژ انواع لباس برند از جمله تیشرت، شلوار و پیراهن های خوب را می توانید با نرخ ارزان بخرید.

مراکز خرید ارزان قیمت استانبول

مراکز خرید ارزان قیمت استانبول

اوپرا اونور پاساژ در منطقه کادیکوی استانبول
اوپرا اونور پاساژ قدیمی ترین بازار در منطقه کادیکوی استانبول است و اگر مایل به خرید اجناس مارک دار با نرخ مناسب میباشید ، حتما سری به این پاساژ بزنید . این مرکز از بهترین مراکز خرید ارزان استانبول است که دست خالی از آن برنخواهید گشت.

خیابان بهاریه استانبول
خیابان بهاریه در منطقه کادیکوی در قسمت آسیایی استانبول است و شاید بتوان آنرا قلب منطقه آسیایی استانبول دانست. مراکز خرید متعدد و جذابیت هایی چون معماری بناهای این خیابان قدیمی در پرتردد بودن آن تاثیر سزایی داشته است. اجناس مغازه های این خیابان خیلی گران قیمت نیستند و این خیابان به همین دلیل جزو مراکز خرید ارزان در استانبول قرار گرفته است و همیشه شلوغ و پر از جمعیت است.

مرکز خرید بی اوغلو ایش در منطقه تکسیم
یکی دیگر از مراکز خرید ارزان خیابان استقلال بی اوغلو ایش است. در مرکز خرید بی اوغلو ایش که در اواسط خیابان استقلال قرار گرفته انواع لباس های مارک های معروف را با نرخ بسیار ارزان می توانید تهیه کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند