مدیریت دانلود یک امکان فوق العاده موبوگرام

0

اگر تا به حال اقدام به دانلود موبوگرام نکرده اید، همین حالا این اپلیکیشن پیام رسان مبتنی بر تلگرام را دانلود کرده و بر روی گوشی موبایل اندرویدی خود نصب کنید و از امکانات فوق العاده ی آن بهره ببرید. یکی از امکانات خوب موبوگرام که در تلگرام جای خالی آن احساس می شود مدیریت دانلود است.
در بخش مدیریت دانلود موبوگرام می توانید به صورت پیشرفته دانلودها را مدیریت و در ساعتهای دلخواه زمانبندی کنید. دانلودها در زمان مشخص شده شروع خواهند شد و این می تواند در مدیریت حجم مصرفی اینترنت به شما کمک کند.

مدیریت دانلود موبوگرام

مدیریت دانلود موبوگرام

با استفاده از این امکان بسیار کاربردی موبوگرام، می توانید لیستی از ویدئوها، تصاویر و آهنگها را تنظیم کنید که در زمان مشخصی از شبانه روز دانلود بشوند. اگر سرویس اینترنت شما به گونه ای است که در ساعاتی از شبانه روز نامحدود است، می توانید با تنظیم در این ساعات فایلهای مشخص شده را خود به خود دانلود کرده و سر فرصت تماشایشان کنید.
برای این منظور کافی است روی فایل مورد نظر ضربه بزنید و روی پنجره ی باز شده قسمت “اضافه به فهرست دانلودها” را انتخاب بکنید. پس از اینکه کلیه ی فایلهای صوتی و تصویری خود را به لیست اضافه کردید باید وارد لیست شده و تنظیمات مربوط به دانلود را مشخص کنید.
برای این منظور در صفحه ی اصلی موبوگرام در قسمت بالا سمت چپ، سه خط را انتخاب کرده و وارد مدیریت دانلود بشوید. در قسمت مدیریت دانلود با 6 گزینه روبه رو می شوید که گزینه ی اول شروع دانلود است و بلافاصله با انتخاب آن کلیه ی فایلها دانلود می شوند. گزینه ی بعدی زمانبندی دانلودها است که می توانید از طریق آن تعیین کنید که چه ساعتی فایلها دانلود بشوند. گزینه ی سوم شروع همه ی دانلودها و چهارمی توقف همه ی دانلودها است. اگر بخواهید فایلهای دانلود شده را حذف کنید باید بخش پنجم یا همان حذف دانلود شده ها را انتخاب بکنید. اما آخرین گزینه حذف همه است که چه دانلود شده و چه نشده را از لیست حذف می کند.
همچنین شما در قسمت مدیریت دانلودها می توانید تمامی محتوای یک گروه، کانال و یا گفتگو را برای دانلود شدن تنظیم بکنید. برای این منظور باید به جای مدیریت دانلود گزینه ی “مدیریت دانلود گفتگو” را انتخاب بکنید. در صفحه ی مربوطه در قسمت بالای صفحه سمت راست علامت “به علاوه” را کلیک کرده و گفتگو، گروه و یا کانال مدنظرتان را انتخاب کنید. پس از آن می توانید در بخش تنظیمات دانلود تعداد و نوع فایلهایی که می خواهید دانلود بشوند را مشخص بکنید. پس از آن با انتخاب علامت چرخ دنده زمان شروع و پایان دانلود را تنظیم بکنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند