مجتمع ساحلی مهر کادوس با قیمتی مناسب

0

اگر میخواهید در این روزهای پاییزی از طبیعت زیبای پاییزه ی استان مازندران لذت ببرید، میتوانید به جای رزرو هتلهای مازندران ،در یکی از مجتمع های ساحلی بسیار زیبا در چابکسر اقامت کنید و از چشم انداز فوق العاده ی آن به دریا لذت ببرید.

مجتمع ساحلی مهر کادوس کجاست؟

این مجتمع را شما میتوانید با سفر به مازندران، رامسر، چابکسر، بعد از میدان سرولات، پایین تر از پمپ گاز بیابید. در این مجتمع زیبا امکانات قابل ملاجظه ای وجود دارد. واحد های آن دو خوابه و چهار تخته هستند و با اقامت در آن شما میتوانید اقامتی دلنشین در سوئیت های لوکسی را برای خود و همراهانتان تضمین کنید.
در سوئیت های این مجتمع آشپزخانه نیز وجود دارد که تمامی امکانات پخت و پز را برایتان فراهم می کند. یخچال ، تلویزیون، اینترنت وایرلس و مبلهای تخت خواب شو بخشی از امکاناتیست که در این مجتمع برای مسافران قرار داده شده است.
اتاق ها دارای سیستم گرمایشی مرکزی و سیستم تهویه هوای مطبوع و قوی هستند، واحد ها سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی دارند، پارکینگ اختصاصی در اختیارتان قرار میگیرد و شما میتوانید ساعت ها در ساحل اختصاصی آن از منظره ی زیبای دریای مواج مازندران لذت ببرید.
در فضای آزاد این مجتمع آلاچیق های چوبیو زیبایی وجود دارد که شما میتوانید ضمن لذت بردن از طبیعت چشم نواز، هوای مطبوعی نیز استشمام کنید.
علاقه مندان به ماهیگیری میتوانند در این ساحل ماهی بگیرند و از موتور چهار چرخ ، قایق موتوری، شاتل و جت اسکی استفاده کنند و به تفریح بپردازند.

رزرو هتل در مازندران | مجتمع ساحلی مهر کادوس

رزرو هتل در مازندران | مجتمع ساحلی مهر کادوس

رزرو هتل در مازندران | مجتمع ساحلی مهر کادوس

رزرو هتل در مازندران | مجتمع ساحلی مهر کادوس

اشتراک:

نظرات بسته اند