متل قو، یک شهر ساحلی زیبا در مازندران

0

استان مازندران همیشه از گردشگر پذیرترین استان های ایران بوده است. در این استان شهرهای بسیار زیبایی وجود دارد که همگی جاذبه ای خاص خود را دارند. شاید بتوان بهترین شهر استان مازندران را سلمان شهر یا همان  دانست.

متل قو کجاست؟

متل قو از قسمت جنوبی به رشته کوه های البرز ، از غرب به عباس آباد و از شرق به کلار آباد محدود می شود. جمعیت این شهر زیبا به 14 هزار نفر هم نمی رسد اما در عوض در بیشتر فصول از سال ،پر است از گردشگر.

هزینه اقامت در متل قو

هزینه اقامت در متل قو

برای رسیدن به این شهر از سمت شهر ساری ،می بایست از غرب ساری، 194 کیلومتر راه را طی کنید تا به متل قو برسید.
این شهر ساحلی ،به دلیل مجاورت با دریای زیبای شمال، ماسه های نرم ساحلی ،پوشش گیاهی بسیار زیبا و منحصر به فردی دارد. نکته ی جالبی که در ارتباط با متل قو میتوان به آن اشاره کرد، این است که متل قو حد فاصل کمی از دریا و کوه دارد. همچنین در این شهر غاری به نام دانیال وجود دارد که معمولا مملو است از توریست ها و گردشگران بسیار.

هزینه اقامت در متل قو

هزینه اقامت در متل قو

در ضمن دیدن از این شهر، توریست ها در خلال تور های گردشگری از روستاهای مختلف دیدن کرده و با مشاهده ی جنگل زیبایی که غار آبی را در بر گرفته، به طور کامل از دیدن جاذبه ها لذت خواهند برد.

هزینه اقامت در متل قو

نا گفته پیداست که هزینه اقامت در متتل قو مانند بسیاری از شهرهای پر گردشگر نسبتا زیاد است. انبوه گردشگران در این شهر و همچنین رونق گردشگری در سلمان شهر سبب شده است تا سرمایه داران دولتی و خصوصی با هزینه ای بسیار زیاد، مایل باشند تا در این شهر اقدام به سرمایه گذاری کنند. پس شما برای اقامت در این شهر، برج های ساحلی مختلفی می بینید. ضمنا گردشگران میبایست منتظر شاهد ساخت برج های ساحلی بسیاری همانند برج های دبی باشند.
اگر از امروز به دنبال مکانی مناسب برای رزو هتل در متل قو هستید، با مراجعه به لینک زیر ،بهترین قیمت ها با تخفیف را از آن خود و خانواده تان کنید:

https://www.pintapin.com/%D8%B1%D8%B2%D8%B1%D9%88-%D9%87%D8%AA%D9%84/%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B3%D8%B1/%D9%85%D8%AA%D9%84-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DA%86%D9%87-%D9%82%D9%88

اشتراک:

نظرات بسته اند