متل دریاچه قو ، یک اقامتگاه زیبا

0

اگر به رامسر و به جواهر ده که یکی از زیباترین مکان های گردشگری در رامسر است بروید، میتوانید در هتلی اقامت کنید که طبیعت بسیار زیبایی دارد و چشم انداز آن حیرت انگیز است. نام این هتل زیبا، متل دریاچه قو است.
برای رفتن به دریاچه قو، میابیت از مسیر خاکی جواهر ده – رامسر جدا شوید و در مسیر خاکی زیبایی پیش بروید. در این دریاچه میتوانید با قایق های پدالی روی آب گردش کنید در حالیکه مرغابی ها نیز اطرافتان را گرفته اند. در دور این دریاچه درختان بسیار زیبا و سرسبزی وجود دارند که جنگلی باشکوه و آرامش بخشی را ساخته اند.

رزرو متل دریاچه قو

رزرو متل دریاچه قو

 

رزرو متل دریاچه قو

رزرو متل دریاچه قو

معرفی متل دریاچه قو

این متل در کنار این دریاچه ی زیبا در پایین جواهر ده ساخته شده است. به دلیل قرار گیری در نزدیکی این دریاچه، متل نیز به همین اسم نام گرفته است. در این هتل تنها سه عدد سوئیت چهار تخته وجود دارد که انتخاب زیادی را پیش روی مسافران قرار نمیدهد. اما فضای 30 هزار متر مربعی اختصاصی آن به همراه طبیعت بکری که در اختیار مسافران میگذارد، جای هیچگونه سخن اضافی را خالی نمیگذارد. ارائه ی خدمات در این هتل نیز به نوبه ی خود منحصر به فرد است. برای مثلا مسافران می‌توانند برای تدارک غذا آشپز بیاورند.
شما میتوانید از با مراجعه به لینک زیر از رزرو هتل با تخفیف بهره مند شوید و متل دریاچه قو را با تخفیف 27 درصدی رزرو کنید.
رزرو متل دریاچه قو

اشتراک:

نظرات بسته اند