ماشین برلیانس جایگزین تاکسیهای فرسوده می شود

2

به گفته ی مدیرعامل سایپا، ماشین برلیانس بهترین جایگزین برای تاکسیهای فرسوده است.

به گزارش سی اس وب به نقل از آفتاب، مهندس محسن جهرودی در هشتمین نمایشگاه شهر ایده آل جزیره ی کیش، طی مراسم رونمایی از ماشین برلیانس تاکسی گفت: با هماهنگی وزارت کشور، بانکها و سایر سازمانهای مربوطه به دنبال ایجاد شرایط مناسب برای تسهیل نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور هستیم که در گام اول تاکسیهای فرسوده را با ماشین برلیانس جایگزین می کنیم.

مراسم رونمایی ماشین برلیانس تاکسی

مراسم رونمایی ماشین برلیانس تاکسی

طی مراسم رونمایی از خودروی برلیانس تاکسی که با حضور مهندس محسن جهرودی مدیرعامل سایپا و دکتر هیربد معصومی معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کل کشور برگزار شد، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از ماشین برلیانس تاکسی ابراز خوشحالی کرد و گفت: محصولی را به ناوگان تاکسیرانی کشور معرفی کردیم که دارای استانداردهای بالای زیست محیطی است.

ایشان در خصوص استاندارهای ماشین برلیانس گفت: این خودرو از استاندارد یورو 5 برخوردار بوده و اتاق بسیار مناسبی برای جابجایی مسافران دارد. همچنین دارای فضای راحتی برای راننده ی تاکسی است و این خودرو تمامی استانداردهای مدنظر وزارت کشور و سازمان تاکسیرانی کشور را گذرانده است.

ماشین برلیانس تاکسی

ماشین برلیانس تاکسی

مهندس جهرودی در ادامه گفت: نگاه دولت حمایت از قشر زحمت کش رانندگان تاکسی است و به تبع آن گروه خودروسازی سایپا نیز با همین نگاه حمایتی به این حوزه ورود کرده و شرایط مناسبی را برای اسقاط خودروهای فرسوده و دریافت تسهیلات مناسب بانکی ایجاد کرده است.

مدیرعامل گروه سایپا افزود: نگاه سایپا در این حوزه ترسیم جایگاه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور است که با همکاری وزارت کشور و اتحادیه تاکسیرانان کل کشور در حال حرکت به این سمت هستیم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از وزارت کشور، شورای عالی ترافیک و پلیس راهورناجا در خصوص همکاری برای الحاق خودروی برلیانس به ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: امیدواریم که بتوانیم برای الحاق سایر خودروهای گروه خودروسازی سایپا به ناوگان حمل و نقل عمومی از همکاری این سازمان ها بهره مند شویم.

مدیرعامل گروه سایپا در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص صادرات محصولات گروه سایپا گفت: اگر بخواهیم در یک بازار مزیت رقابتی داشته باشیم، باید در بازارهای منطقه ورود کنیم و هر خودروسازی برای صادرات نیاز به شبکه دارد و ما برای ورود به بازارهای جهانی باید از شبکه خودروسازان معتبر جهانی استفاده کنیم که این امر برای گروه سایپا با مشارکت شرکت سیتروئن محقق خواهد شد.

اشتراک:

2 دیدگاه

  1. کوروش شادان در

    چقدر خوب. من سوار نشدم ولی شنیدم برلیانسا خوب در اومدن

  2. دلیل اصلی آلودگی هوا تاکسیها و اتوبوسهای فرسوده هستند اگر بتوان به درستی آنها را با انواع استاندارد جایگزین کرد قطعا وضعیت هوای ما بهتر می شود. امیدواریم این معضل هرچه سریعتر برطرف شه چراکه سلامت جامعه در خطر جدی است.