لیزر موهای زائد در رها اسکین

0

شاید برای خیلی از شما هم روشهای برطرف کننده موهای زائد مانند اپیلاسیون بدن ،وکس و بند وقت گیر و دردآور باشند و در بیشتر اوقات با بی میلی و به سختی تن به این اقدامات بدهید. با روی کار آمدن روش نوین برطرف کننده موهای زائد به نام لیزر موهای زائد به عنوان راهکاری مطمئن، سریع، بدون درد و بدون ضرر، این روزها تبلیغات گسترده ای از مراکز مختلف لیزر می بینیم. اما واقعا کدام یک از این مراکز مجاز هستند!

مرکز لیزر موهای زائد رها اسکین

مرکز لیزر موهای زائد رها اسکین

امروز برایتان مرکزی را معرفی می کنیم که زیر نظر پزشکان متخصص و فوق تخصص پوست و مو اداره می شود : مرکز لیزر موهای زائد رها اسکین.
کلینیک رها اسکین، یک مرکز تخصصی برای لیزر موهای زائد است. البته برخی دیگر از کارهای سرپایی مربوط به پوست و مو در این کلینیک انجام می شود.
اگر بدنبال جایی مطمئن و معتبر هستید و دوست دارید دسترسی تان راحت باشد، کلینیک رها اسکین بهترین گزینه برای شماست. رها اسکین در محدوده ونک است و دسترسی از تمام نقاط شهر به آن راحت است.

مرکز لیزر موهای زائد رها اسکین

مرکز لیزر موهای زائد رها اسکین

اپراتورهایی که کار لیزر را انجام می دهند دوره لازم برای انجام این کار را گذرانده اند. برای مردان اپراتور مرد و برای خانم ها، اپراتور خانم وجود دارد.
یکی از بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای زائد، الکساندرایت دکا است. دستگاهی که با طول موج بالایی که دارد، موها را کاملا از ریشه می سوزاند و با سیستم کولینگ اش، هیچ آسیبی به پوست نمی رساند.
این دستگاه برای تمامی رنگ پوست ها مناسب بوده و عملکردش به یان نحو است که علاوه بر موهای زخیم، موهای کرکی را هم می سوزاند.
آدرس کلینیک رها اسکین : میدان ونک، خیابان ملاصدرا، نرسیده به پل کردستان، سمت چپ، پلاک ۵۶،طبقه ٢   –  ٠٢١٨٨١٩٨٩۴۵

مرکز لیزر موهای زائد رها اسکین

مرکز لیزر موهای زائد رها اسکین

اشتراک:

نظرات بسته اند