لکسوس RX200 به تعداد محدودی وارد ایران شد

4

عصر، عصر رقابت شاسی بلند هاست ،پس از خبر های متعدد درباره ی شاسی بلند پژو 2008 ، اینبار خبر پیش فروش خودروی لوکس لکسوس RX200 حسابی سر و صدا به پا کرده است.

این خودروی فوق العاده زیبا ،از ساحته های کمپانی لکسوس است و به نظر می رسد که مشکل پسندان را به خوبی راضی می کند.

rx200 lexus

rx200 lexus

جدیدترین اخبار خودرو حاکی از آن است که ایرتویا پیش فروش این خودرو لوکس را آغاز کرده است و گفته می شود که تحویل این خودرو 180 روز کاری زمان می برد. اما به نظر می رسد که بازار آزاد تشن تز از آن است که بتواند برای این تحویل طولانی مدت صبر کنید.

گفته می شود که چند دستگاه با تعداد اندک از این خودروی فوق العاده زیبا به کشور وارد شده است که تعداد آنها به کمتر از تعداد انگشتان دو دست می رسد.

اما حضور این خودرو در حال حاضر در بازار آزاد نشانه‌ای از آن است که به زودی شاهد ورود تعداد بیشتری از لکسوس RX200t به بازار آزاد خواهیم بود.

rx200 lexus

rx200 lexus

قیمت قطعی و تحویل روز این خودرو که در مدل F Sport یعنی یکی از کامل‌ترین مدل‌ها است، 550 میلیون تومان اعلام شد و باید انتظار ورود لکسوس RX200t با مدل‌های ساده‌تر و یا کامل‌تر را در همین محدوده قیمتی داشته باشیم.

rx200 lexus

rx200 lexus

rx200 lexus

rx200 lexus

اشتراک:

4 دیدگاه

  1. سعید میرازخانی در

    من عاشق سری های rx و nx هستم، از وقتی اینو خوندم داشتم فکر می کردم چند سال باید کار کنم تا بتونم اینو بخرم؟ بعد افسرده شدم :((