لایک های جعلی توییتر برای پست های دونالد ترامپ

0

خبر جنجالی از لایک های جعلی توییتر برای پست های دونالد ترامپ منتشر شده است که کاربران توییتر عکس العمل زیادی نیز نسبت به آن نشان داده اند.

اما چطور ماجرای لایک های جعلی توییتر برای پست های ترامپ لو رفت؟

ماجرا این طور پیش رفت که برخی از افراد مشاهده کردند که پست های ترامپ به وسیله ی خود ایشان یا دوستانشان لایک شده، در حالی که پیگیری نشان داد که هرگز این عده و همان دوستانشان پست های ترامپ را لایک نکرده اند.

به نظر می رسد که توییتر برای ترامپ ارفاق در نظر گرفته و برای پرطرفدار به نظر رسیدن پست ها و مطالبی که در صفحه ی توییترش به اشتراک می گذارد، به وی لایک ها تقلبی ارائه می دهد.

پیش از این دیجیاتو درباره ی علاقه ی ترامپ به دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی مطالبی را بازگو کرده بود و طی آن توضیح داده بود که چطور پرزیدنت ایالات متحده عاشق مطرح شدن در شبکه های مجازی و جنجال بازی در این حوزه است.

لایک های جعلی پست های دونالد ترامپ

لایک های جعلی پست های دونالد ترامپ

توییتر چه پاسخی داده است؟

اما موضع گیری توییتر درباره ی این ادعا که لایک های تقلبی نصیب پست های ترامپ در صفحه ی توییترش شده است، این طور بود که موضوع به خاطر یک باگ اتفاق افتاده و این تنها حساب کاربری ترامپ نبوده که با این باگ لایک های جعلی خورده است بلکه دیگر کاربران نیز چنین چیزی را تجربه کرده اند.
هنوز چند و چون ماجرا به وضوع مشخص نشده است و برخی از کاربران توضیحات توییتر را کاملا نپذیرفته اند.

اگر چه ماجرای مشابهی که پیش از این برای برخی از کاربران اینستاگرام رخ داده بود، می تواند توضیح خوبی برای اتفاق توییتر باشد، اما کاربران هنوز در صفحات خود لایک های جعلی ترامپ را به باد تمسخر و انتقاد گرفته اند و توییتر را متهم به حمایت از پست های سیاسی و جنجالی ترامپ ساخته اند.

در زیر بیشتر بخوانید:

https://bit.ly/2wYSdZN

اشتراک:

نظرات بسته اند