لارا با تور انتالیا

0

تور آنتالیا با رشد روز افزون صنعت گردشگری آن، از پرطرفدارترین تور های خارجی می باشد. مناطق زیبای آنتالیا به همراه سواحل مدیترانه و وجود امکانات و تفریحات آبی  و پر هیجان و متفاوت، هر ساله گردشگران زیادی را پذیرا می باشد.  مناطق بلک، کمر، سیده و لارای  از جمله مناق گردشگری و تفریحی آنتالیا است.

منطقه لارا

برای مشاهده آبهای ملایم وشفاف مدیترانه به منطقه جذاب لارا آنتالیا بروید. اقامت و سفری به یاد ماندنی را در لارا داشته باشید. لارا با سواحل شنی و همراه با سنگریزه، در 6 کیلومتری شرق آنتالیا قرار دارد. امواج سواحل مدیترانه همواره نرم و ملایم است که سواحل لارا بهترین محل برای ورزش های آبی چون موج سواری و .. یا آفتاب گرفتن می باشد.
ساحل لارا از صخره های شرقی آنتالیا شروع شده و به طول چندین کیلومتر تا قسمت پائین آبشار  Düden  ادامه دارد. در گستره ساحلی  لارا، انواع  امکانات تفریحی و گردشگری، هتلهای چند ستاره و نیز انواع رستورانهای محلی و بین المللی با انواع غذاهای ترکی، خارجی و دریایی در خدمت مهمانان و گردشگران موجود است.
از بزرگترین تفرجگاه های آنتالیا، با مساحت حدود ۱۸۰۰۰۰۰ مترمربع، ساحل زیبای لارا است. دارا بودن انواع و تعداد بیشمار باشگاه، رستوران، کافه، زمین فوتبال، پارک عجایب، محوطه ی والیبال ساحلی، ورزش های آبی، اسکیت، فوتبال ساحلی و … بخشی از امکانات ساحل لارا است.

لارا با تور انتالیا

لارا با تور انتالیا

لارا با تور انتالیا

لارا با تور انتالیا

اشتراک:

نظرات بسته اند