قیمت گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس

0

دیشب کمپانی سامسونگ، در مراسم آنپکد در جریان کنگره جهانی موبایل، از جدیدترین پرچمداران خود یعنی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس رونمایی کرد.
پس از انتظار برای رونمایی از یکی از قدرتمندترین تلفن های هوشمند جهان که توسط کمپانی ساموسنگ ساخته شده است، گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس در جریان کنگره ی جهانی موبایل معرفی شدند.
گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس دو موبایل بسیار قدرتمندی است که سخت افزار فوق العاده ای دارد و از امکانات نرم افزاری کاملی بهره می برد و دوربین حرفه ای آن مشخصات فوق العاه ی آن را تکمیل می کند.

 

گلکسی اس 9

گلکسی اس 9

گفته می شود که این دو گوشی آنلاک به ترتیب با قیمت 720 الی 840 دلار به بازار عرضه خواهند شد. اختلاف قیمت این دو گوشی به دلیل دوربین دوگانه بزرگ تر در گلکسی اس 9 پلاس است.
همچنین گفته می شود که پیش فروش این دو پرچم دار از جمعه ی همین هفته یعنی 11 اسفند ماه در بسیاری از بازارهای جهان آغاز می شود. اما علاقه مندان برای دریافت آن میبایست تا 16 مارس مصادف با 25 اسفند ماه صبر کنند.
اما باید گفت که زمان پیش فروش و عرضه ی نهایی این دو پرچم دار در ایران هنوز مشخص نیست و باید کمی بیشتر از این زمان اعلام شده، صبر کنیم.

اشتراک:

نظرات بسته اند