قیمت پژو 2008 در حاله ای از ابهام

0

محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت در مورد پژو 2008 در گفتو گویی که با صدا و سیما داشت، باز هم قیمت نهایی پژو 2008 را اعلام نکرد!

قبلا برخی رسانه ها قیمت و قیمت و مشخصات پژو 2008 را بیان کرده بودند و قیمتی زیر 100 میلیون تومان را برای خودروی ساخت ایکاپ تعیین کرده بودند. این در حالی است که بعد آغاز پیش فروش خودروی پژو 2008 شایعات بر سر قیمت نهایی این مدل خودروی پسا برجامی بالا گرفت.

محمدرضا نعمت زاده در اولین اظهار نظر رسمی خود پس از پیش فروش پر سروصدای پژو 2008 توسط ایران خودرو، درباره این مدل و قیمت آن به خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت:

قیمت نهایی این خودرو مشخص نیست و دریافت 60 میلیون تومان به عنوان ودیعه طی فرآیند پیش فروش به هیچ عنوان به منزله ی دریافت 50 درصد قیمت نهایی این خودرو نیست. پژو 2008 را نمی توان با خودروهای زیر 50 میلیون تومان مقایسه کرد و به هر حال قیمت نهایی این خودرو هنوز در دست بررسی است.

اما پیش تر میرآخرلو معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت از تولید کننده و مصرف کننده گفته بود: که مبلغ 60 میلیون تومان بعنوان پیش پرداخت به منزله قیمت نهایی 120 میلیونی برای پژو 2008 است!

هاشم یکه زارع هم قبلا در مورد قیمت پژو 2008 گفته بودند، قیمتی زیر 100 میلیون خواهد داشت. اما گویا موضوع طبق پیش بینی ها پیش نرفته است.

وزیر صنعت با اشاره به افزایش تیراژ این خودرو از نیمه دوم سال توسط ایران خودرو اذعان داشت:

هدف این وزارت خانه افزایش تولید و به تبع آن تعدیل قیمت خودروها است که این خود بر روی قیمت نهایی و بازار خودرو تأثیرگذار خواهد بود.

اشتراک:

نظرات بسته اند