قیمت نهایی پژو 2008 زیر 100 میلیون است!

5

بلاخره پس از گمانه زنی های فراوان در مورد قیمت و مشخصات پژو 2008 هاشم یکه زارع مدیر عامل ایران خودرو قیمت نهایی این محصول ایکاپ را 99 میلون تومان اعلام کرد.

بنابر گفته یکه زارع؛ در صورت ثبات قیمت ارز و عوامل مؤثر بر قیمت خودرو، قیمت نهایی پژو 2008 معادل ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خواهد بود.

مدیر عامل ایران خودرو طی گفت وگویی که با خبرگزاری خانه ملت انجام داده بود در مورد قیمت نهایی پژو 2008 گفته است:

قیمت پژو 2008 در حال حاضر ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است و در صورتی که عوامل تأثیرگذار بر قیمت تمام شده خودرو مانند قیمت ارز دارای ثبات باشند، خودروهای ثبت نام شده توسط مشتریان با همین قیمت به آن ها تحویل خواهد شد. پژو 2008 خودرویی بسیار باکیفیت است که رقبای آن در بازار با مشخصات فنی و پیشرانه به مراتب ضعیف تر با قیمتی بالای ۱۳۰ میلیون تومان در بازار به فروش می رسند.

یکی از اعضای هیئت رئیسه کمسیون صنایع و معادن مجلس نیز اقدام به بازدید از خط مونتاژ پژو 2008 کرده بود و با مدیر عامل ایران خودرو دیداری داشته است. که در نهایت مراتب نگرانی درمورد اخبار منتشر شده در مورد خودروی پسا برجامی ایکاپ اعلام کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدجواد حسینی کیا، در این باره میگوید:

در دیداری که با مدیرعامل ایران خودرو داشتیم، نگرانی های خود نسبت به گمانه زنی های صورت گرفته در رسانه ها و فضای مجازی درباره قیمت پژو 2008 را منتقل کردیم. در واکنش، آقای هاشم یکه زارع اعلام کرد که در موعد مقرر پژو 2008 با قیمت نهایی ۹۹ میلیون تومان به مشتریان تحویل خواهد شد.

اشتراک:

5 دیدگاه

  1. مبارکه…خدا کنه ماشین خوبی از آب در اومده باشه ولی یکم گرونه ها

  2. این پژو 2008 خیلی سر صدا کرده باید دید واقعا ارزش اینهمه جنجال را داره

  3. یادمه قبلا شایع شده بود ه با قیمت 70 تومان عرضه می شه، هرچند که هر چی باشه با این درامدیمون ما نمیتونیم بخریمش

  4. ماشین خوبی به نظر میاد ولی خیلی گرونه به جیب ماها نمی خوره