قیمت مزدا 3 نیو در بازار

0

هر چه زمان می گذرد از محبوبیت مزدا 3 کم نمی شود و علاقه مندان بیش از گذشته پیگیر مزدا 3 نیو می شوند حتی اگر قیمت آن افزایش یابد.

مزدا 3 نام محبوب ترین خودرو از برند مزدا است که از زمان ارائه ی اولیه تاکنون طرفداران بیشماری داشته به طوری که عنوان پر فروش ترین خودروی مزدا را از آن خود کرده است.

مزدا 3 اولین بار در سال 2003 در شرکت خودروسازی ژاپنی به تولید انبوه رسید و از سال 2007 تا 2010 مصادف با سال 1386 الی 1389 مونتاژ نسل اول آن در گروه خودروسازی بهمن آغاز شد و خیلی سریع به خودروی محبوب ایرانیان بدل شد.

پس از محبوبیت چشم گیر نسل اول مزدا 3 در ایران، گروه خودروسازی بهمن تصمیم گرفت از سال 1389 نسل دوم این مدل خودرو که به مزدا 3 نیو شهرت یافته است را در ایران مونتاژ کند.

متاسفانه روند تولید خودرو همانطور با قدرت ادامه نیافت و به دلیل کمبود قطعات مورد نیاز، تولید این خودرو، به مرور کاهش یافت تا بالاخره در مرداد ماه ۱۳۹۳، رسماً متوقف شد.

این شرایط خیلی طول نکشید و یک سال بعد، در سال 94 ، با تغییر شرایط تجاری و بین المللی مونتاژ مزدا 3 در گروه خودروسازی بهمن مجدد آغاز شد و اکنون خودروسازی بهمن قصد دارد 2000 دستگاه مزدا 3 نیو را مونتاژ و روانه ی بازار کند.

به عبارتی پس از لغو تحریمها و حسنه شدن روابط سیاسی ایران و بسیاری کشورهای دنیا، مونتاژ مزدا 3 نیو سرعت گرفت که این موضوع منجر به نوسانات قیمت این خودروی محبوب شده است. این خودرو طی سال گذشته چندین بار با افزایش قیمت مواجه شده و این رویه ادامه دارد.

اما اگر به دنبال قیمت مزدا 3 جدید هستید، قیمت این مدل خودرو با توجه به صندوق دار بودن وبدون صندوق متغیر است. در بازار قیمت مزدا 3 جدید صندوق دار حداقل 116 میلیون تومان است که به مدل و میزان کارکرد بستگی دارد.

در ادامه برای علاقه مندان مزدا 3 جدید، لیست جدیدترین قیمت خودرو را قرار می دهیم:

قیمت مزدا 3 نیو

قیمت مزدا 3 نیو

اشتراک:

نظرات بسته اند