قیمت سیتروئن C3 سایپا حدود 110 میلیون اعلام شد

0

در زمان برگزاری نمایشگاه خودرو تهران قیمت هایی حدود 80 تا 100 میلیون برای سیتروئن C3 خودروی جدید سایپا برآورد میشد. از آن زمان تا کنون قیمت سیتروئن C3 در حاله ای از ابهام خبر ساز شده بود.

حتی مدیران این کمپانی قیمتی در محدوده 180 میلیون نیز برای این خودرو اعلام کردند. اما فرایند مهندسی محصول می گوید که بهای بیش از 110 میلیون تومان می تواند C3 را به عنوان پروژه ای شکست خورده در ذهن مردم جا بیاندازد. شاید بهتر باشد که در خصوص اعلام قیمت برای این هاچبک قوی و جذاب، وحدت کلمه ای میان سایپایی ها و سیتروئنی ها باشد.

در نهایت مدیر تبلیغات سیتروئن گفت: حدود قیمت خودرو C3، محصول مشترک سایپا سیتروئن حدود 110 میلیون تومان است.

سیتروئن C3

سیتروئن C3

علیرضا ناظمی مدیر تبلیغات و اطلاع رسانی سیتروئن با اشاره به بالقوه بودن بازار ایران برای سیتروئن که از جمله انگیزه های همکاری مشترک با سایپا است، گفت:« بازار خودرو در ایران همواره بازار بالقوه و ثابتی بوده است، از این رو تولیدات خودرو در شرکت سایپا برای مدت زمان طولانی عرضه شده است».

ناظمی در پاسخ به پرسشی مبنی برقیمت جهانی این محصول و برآورد قیمتی این خودرو برای عرضه در ایران اظهار کرد: قیمت جهانی میانگین 12 تا 20 هزار یورو است که قیمت آن در ایران حدود 100 تا 110 میلیون تومان است.

با اشاره به اینکه این خودرو محصول مشترک دو شرکت خواهد بود، بنابر این قیمت محصول حدود 100 میلیون تومان خواهد بود اما هنوز قیمت نهایی مشخص نشده است. مدیر تبلیغات و اطلاع رسانی سایپا سیتروئن در پاسخ به ورود سایر محصولات سیتروئن به بازار ایران اظهار کرد: قرارداد سایپا و سیتروئن بلند مدت و یک قرارداد مادر است. از این رو قراداد همکاری میان این دو شرکت ادامه دار است و باید منتظر محصولات جدید تولیدی و وارداتی بود. در حال حاضر خودرو C3 تنها محصول تولیدی سایپا سیتروئن است.

اشتراک:

نظرات بسته اند