قیمت انواع خودروهای پارس خودرو

0

همانطور که می دانید قیمت خودروها در کارخانه و درب منزل متفاوت است. و هر چه واسطه ها بیشتر شوند بر این قیمت افزوده می گردد.

پارس خودرو یکی از خودرو سازی های مطرح کشورمان است که محصولات متنوعی از جمله مدل های مختلف برلیانس را عرضه می کند. قیمت ماشین برلیانس نیز همانند سایر خودرو ها درب کارخانه و منزل متفاوت است.

خودروی برلیانس در مدل ۲۲۰ اتوماتیک با قیمت ۴۵ میلیون تومان توسط پارس خودرو به بازار عرضه می شود و در بازار آزاد با قیمت ۴۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می گیرد. این خودرو با اختلاف قیمت 2 میلیون و 700 هزارتومان درب خانه تحویل داده می شود.

برلیانس ۲۳۰ اتوماتیک دیگر خودرو از محصولات این شرکت است که هم قیمت مدل ۲۲۰ اتوماتیک بوده ولی در بازار آزاد با قیمت ۴۷ میلیون و صد هزار تومان خرید و فروش می شود.

برلیانس ۳۲۰ نیز از دیگر خودروهای این شرکت است که از استقبال بالایی برخوردار بوده و با قیمت ۵۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان توسط کارخانه و با ۳ میلیون تومان افزایش قیمت در بازار آزاد توسط فروشندگان عرضه می شود. برلیانس ۳۳۰ نیز در حال حاضر با قیمت ۵۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان توسط کارخانه و با قیمت ۵۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در بازار آزاد معامله می شود.

محصولات تولیدی پارس خودرو

محصولات تولیدی پارس خودرو

آخرین مدل از خانواده برلیانس که توسط پارس خودرو به بازار عرضه می شود، برلیانس کراس است که قیمت درب کارخانه آن ۵۷ میلیون و پانصد هزار تومان بوده و در بازار آزاد با نقدینگی ۵۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قابل خریداری است.

از دیگر محصولات پارس خودرو که از فروش بالایی برخوردار است، محصولات سری ال ۹۰ است که رنو تندر ۹۰ با گیربکس JHQ با قیمت ۴۰ میلیون و ۴۰۶ هزار تومان توسط شرکت به بازار عرضه می شود. قیمت بازار آزاد این خودرو ۴۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

رنو پارس تندر دیگر محصول پارس خودرو که با قیمت رسمی ۴۰ میلیون و ۸۵۳ هزار تومان عرضه می شود، در بازار آزاد با قیمت ۴۴ میلیون و پانصد هزار تومان خرید و فروش می شود.

در جدول زیر قیمت انواع خودروهای تولیدی پارس خودرو آورده شده است.

محصولات پارس خودرو

محصولات پارس خودرو

اشتراک:

نظرات بسته اند