قیمت آیفون 8 ، 5 میلیون!

0

در تاریخ 24 شهریور ماه سال جای، پیش فروش آیفون 8 و آیفون 8 پلاس آغاز شد و این کمپانی عرضه ی جهانی این دو محصول را از 31 شهریور ماه آغاز کرد.
همانند همیشه واسطه های عجیب و غریب برای ورود این اسمارت فون به کشور،  قیمت های عجیب و غریبی را برای این محصول رقم زده است، به گونه ای که از شامگاه جمعه، شاهد خرید و فروش این اسمارت فون با قیمت های نجومی هستیم.

قیمت آیفون 8

قیمت آیفون 8

 

قیمت آیفون 8 در ایران

جالب است بدانید که این گوشی با قیمت های نجومی معامله می شوند، آیفون ۸ پلاس نسخه ۲۵۶ گیگابایتی هم‌اکنون با قیمت ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار موجود است. نسخه ۶۴ گیگابایتی این موبایل هم با مبلغی معادل ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

از طرف دیگر آیفون ۸ که نسخه کوچکتر مدل قبلی است برای نمونه ۲۵۶ گیگابایتی هم‌اکنون قیمتی برابر ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دارد و نسخه ۶۴ گیگابایتی این تلفن همراه با قیمت ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رود.
البته با تبدیل قیمت رسمی ارائه شده توسط اپل از دلار به تومان مشخص می‌شود که مدل ۶۴ گیگابایتی آیفون ۸ با قیمت ۲میلیون و ۸۰۰ هزارتومان عرضه گشته و مدل ۲۵۶ گیگابایتی این موبایل قیمتی معادل ۳ میلیون و ۴۰۰ تومان دارد. همچنین آیفون ۸ پلاس مدل ۶۴ گیگابایتی با نرخ ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی آن با قیمت ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به بازار عرضه شده است.
اما برخی از این واسطه ها سبب افزایش قیمت بی رویه ی این اسمارت فون شده اند. در حالیست که برخی از شرکت ها که مجوز وارادات قانونی موبایل‌های اپل را دارند، قیمت‌های مناسب‌تر ارائه خواهند کرد. برای مثال یکی از همین واردکنندگان رسمی، حدود قیمت‌ آیفون 8 را بین ۳میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۴ میلیون تومان تخمین می زند و همچنین آیفون ۸ پلاس را با نرخ‌هایی بین ۳ میلیون ۹۰۰ هزار تومان تا ۴ میلیون ۶۰۰ هزار تومان عرضه می‌کند. همچنین قرار است این محصولات را حوالی هفته دوم مهرماه تحویل دهد.

اشتراک:

نظرات بسته اند