قابیلت های بیشتر اینستاگرام با آخرین آپدیت

0

اپلیکیشن اینستاگرام امروز به یکی از محبوب ترین نرم افزارهای روز برای اشتراک تصاویر دلخواه تبدیل شده است. این نرم افزار با به روز رسانی های متعدد سعی بر افزودن قابلیت های متعدد و کاربردی برای استفاده ی کاربران دارد.
ساعاتی پیش این اپلیکیشن با یک به روز رسانی کوچک قابلیت های بسیار مفیدی را به آن اضافه کرد. یکی از این قابلیت ها امکان ارسال مستقیم لینک در قسمت پیام های دایرکت است که تا کنون کاربران اپلیکیشن قادر به انجام این کار نبودند.

 

 

آخرین آپدیت اینستاگرام

آخرین آپدیت اینستاگرام

ضمنا اینستاگرام شماره های تلفن و آدرس هایی که در بخش دایرکت می فرستید را نیز به طور خودکار در قالب لینک ارسال می کند.
یکی دیگر از این قابلیت های مفید در این به روز رسانی، پشتیبانی از تصاویر عمودی و افقی در بخش دایرکت است. جالب است بدانید که پیش از این آپدیت اینستاگرام، هنگام ارسال عکس ها، اینستاگرام آن ها را به شکل نامناسبی برش می زد و این موضوع باعث می شد که بخش زیادی از تصاویر بزرگ از دست برود. اما حالا اینستاگرام در بخش دایرکت، به خوبی از تصاویر عمودی و افقی در کادر کامل پشتیبانی به عمل می آورد.
این قابلیت های افزوده شده به اینستاگرام هم کنون برای نسخه iOS آغاز شده است که امکان دارد کابران اندرویدی برای استفاده ی از آن، کمی بیشتر منتظر بمانند. هم اکنون شما با مراجعه به اپ استور و یا گوگل پلی می توانید آپدیت را دریافت کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند