قابلیت جدید اینستاگرام در بخش Direct Messages

0

به تازگی در آپدیت جدید اینستاگرام تغییراتی در قسمت دایرکت یا همان پیام های مستقیم و خصوصی که کاربران میتوانند برای هم ارسال کنند قابلیت های جدیدی افزوده شده است.

در قسمت Direct Messages کاربران میتوانند با استفاده از تصویر و فیلم به پیام هایی که برایشان ارسال شده پاسخ دهند.

با قابلیت جدید، کاربران از این بعد هنگامی که گزینه پاسخ گویی یا Reply پیغام های ارسالی در بخش Direct را انتخاب می ‌کنند، قادر خواهند بود عکس یا فیلم اختصاصی خود را برای فرستنده ارسال کنند که البته نکته جالب اینجاست که در تمامی پاسخ ‌ها، استیکری از عکس ارسال شده فرستنده نیز وجود خواهد داشت.

اینستاگرام در توضیح این قابلیت جدید که در نسخه نسخه 10.34 عرضه شده، اینگونه گفته است:

؛از حالا می ‌توانید برای پاسخ دادن به پیغام‌ های ارسالی دوستان خود در بخش دایرکت، یک عکس یا فیلم اختصاصی خود را انتخاب کنید و آن را به اشتراک بگذارید. پیغام شما به صورت خودکار، یک استکیر از عکس فرستاده شده را شامل خواهد شد. تنها کافیست گزینه reply را انتخاب کنید، دوربین را باز کرده و یک سلفی بگیرید و عکس خود را ارسال کنید.؛

قابلیت جدید دیگر این بخش، پاسخگویی به دایرکت به صورت تصویر نصف شده است(split-screen reply) که با انتخاب آن در واقع می ‌توان عکس فرستنده را با عکس ارسالی خود تلفیق کرده و سپس ارسال کرد.

برای آشنایی کامل با تمام قابلیت های اینستاگرام از لینک زیر استفاده کنید.

http://digiato.com/article/2017/05/15/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85/

اشتراک:

نظرات بسته اند