قابلیت امنیتی جدید گلکسی اس 9

0

دیشب پس از ماه ها انتظار برای جدیدترین تلفن هومشند سامسونگ، یعنی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس، سرانجام این دو گوشی قدرتمند، طی رویداد آنپکد جریان کنگره جهانی موبایل معرفی شد.

این دو گوشی از قدرتمندترین اسمارت فون هایی است که تا کنون ساخته شده است، سخت افزار و نرم افزار قدرتمند و دوربین فوق العاده ای که در آن کار گرفته شده است، آن را به یکی از بهترین های عرصه ی تکنولوژی تبدیل کرده است.

گلکسی اس 9

گلکسی اس 9

سری جدید اسمارت فون های سامسونگ، جدای افزای توان پردازی، قابلیت های سرگرمی و امنتی جدیدی نیز به همراه دارد که نوعی بسیار هوشمندان از ترکیب فناوری های امنیتی را به معرض نمایش گذاشته است.

سامسونگ یکی از کمپانی های پیشرو در عرصه ارائه راهکارهای امنیتی موبایل های هوشمند است و سال گذشته علاوه بر سنسور اثر انگشت، فناوری های اسکنر عنبیه و شناسایی چهره را نیز در محصولات خود به کار برده بود.

اسکن عنبیه ی این گوشی، نسبت به  سری های قبل، حتی در مکان هایی با نور کم و یا نور با شدت زیاد نیز به خوبی عمل می کند. این کمپانی کره ای، برای رفع مشکل سری های قبل، در این سری جدید، دو راهکار را با هم ترکیب کرده و آن را در قالب ” اسکن هوشمند” به کاربران عرضه کرده است.

همچنین به گفته ی این شرکت، سری جدید قابلیت اثر انگشت، به شکل انحصاری برای اولین بار است که به جهان معرفی می شود و قابلیت اثر انگشت انحصاری به کاربران، امکان دسترسی به پوشه امن خود، متفاوت از اثر انگشت برای باز کردن قفل گوشی موبایل خود را می دهد.

اگر شما علاقه مند به سری جدید گوشی های سامسونگ، یعنی گلسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس هستید، می بایست کمی منتظر بمانید، چرا که پیش فروش این اسمارت فون های قدرتمند، در برخی از کشورها از روز 11 اسفند ماه آغاز می شود.

اشتراک:

نظرات بسته اند