در فصل بهار خرید از بازار گل شهید محلاتی را از دست ندهید

0

فصل بهار فصل دل به طبیعت سپردن و لذت بردن از طبیعت زیبای بهاری است. برخی علاوه بر سفر و گردشگری در طبیعت سعی می کنند طبیعت را به خانه های کوچک آپارتمانی خود بیاورند. فصل بهار بهترین فرصت برای خرید گلهای آپارتمانی است تا فضای خانه را بهاری کرده و روحیه ی خود را چندین برابر افزایش بدهید. اگر شما هم قصد بهاری کردن خانه تان را دارید سری به بازار گل شهید محلاتی بزنید.

بازار گل شهید محلاتی

بازار گل شهید محلاتی

بازار گل شهید محلاتی محلی برای عرضه ی انواع گل و گیاه و لوازم و وسائل مربوط به آن است که در شرق تهران در نزدیکی بزرگراه بسیج و محلاتی واقع شده است. اگر قصد رفتن به بازار گل را دارید، درهای این مکان از ساعت 4 و نیم تا 11 صبح به روی علاقه مندان گل و گیاه باز است. اما بهتر است تا ساعت 9 خود را به بازار گل برسانید چرا که بهترین زمان برای خرید گل و گیاه تازه و شاداب است.
این مکان مناسب ترین جا برای خرید تکی و عمده ی انواع گل و گیاه در پایتخت محسوب می شود. هر روز صبح زود فعالان عرصه ی گل و گیاه نظیر گل فروشیها به این مکان مراجعه می کنند تا زیباترین و منحصر به فرد ترین گلها را برای مغازه ی خود خریداری بکنند. علاوه بر این مردم عادی نیز که به گل و گیاه علاقه مند هستند هر روز ساعت 4ونیم پشت درهای بازار منتظر می مانند تا بهترین خرید را داشته باشند.
در بازار گل شهید محلاتی انواع گلها در گلدان یا به صورت شاخه ای، درختچه ها، گیاهان آپارتمانی، گیاهان برای کاشت در باغچه ارائه می شود. همچنین در این مکان می توانید لوازم جانبی مختص باغبانی و کاشت گل و گیاه نظیر انواع خاک، کودهای جامد و مایع، سموم مختلف، خاک های تزئینی، کودهای خاص مخصوص گل و گیاه خاص، انواع بذر، لوازم تزئینی برای گل و گیاه، سنگهای رنگی و ابزارآلات مخصوص باغبانی را پیدا کنید.
اگر اهل گل آرایی باشید در بازار گل شهید محلاتی می توانید به راحتی لوازم مختص این حرفه را در یک جا در اختیار داشته باشید. در این مکان تخصصی ترین لوازم و مواد مختص گل و گیاه را می توانید پیدا کنید.
در این مکان فضای خیلی شیکی را برای عرضه ی گل و گیاه تدارک ندیده اند که این یکی از مشکلات بازار گل شهید محلاتی محسوب می شود. اگر طراحی بازار گل حساب شده تر می شد و گل و گیاه را در فضایی شیک تر ارائه می دادند قطعا این مکان می توانست به یکی از جذاب ترین بازارهای گل ایران بدل بشود.

بازار گل شهید محلاتی

بازار گل شهید محلاتی

بازار گل شهید محلاتی

بازار گل شهید محلاتی

بازار گل شهید محلاتی

بازار گل شهید محلاتی

بازار گل شهید محلاتی

بازار گل شهید محلاتی

اشتراک:

نظرات بسته اند