دوم خرداد ماه: شروع فروش ویژه ی پژو 207 آی

7

از دوم خرداد ماه همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر، ایران خودرو فروش ویژه پژو 207 آی را برای اشخاص حقیقی که در طی شش ماهه ی گذشته خودرویی ثبت نام نکرده باشند، باز می کند.

 

قیمت خودرو پژو 207 آی در طرح فروش ویژه

در طرح فروش ویژه خودرو پژو 207 آی، قیمت این خودرو معادل 47 میلیون و 130 هزار تومان در نظر گرفته شده است. و این خودرو پس از ثبت نام و خرید در یک مهلت 30 روزه به مشتری و خریدار تحویل داده خواهد شد.

خریدار می تواند رنگ خودرو را به میل خود سفارش داده و در زمان تحویل به همان رنگ دریافت نماید.

همان طور که پیش تر قید کردیم، ثبت نام در طرح فروش ویژه پژو 207 آی تنها برای اشخاص حقوقی امکان پذیر خواهد بود و شرکت ها و نام های حقوقی نمی توانند در تعداد از این خودرو ثبت نام نمایند. این سیاست به دلیل تنظیم بازار و بهره مند شدن عده ی بیشتری از شرایط فروش ویژه اتخاذ شده است.

 

فروش ویژه پژو 207 آی

فروش ویژه پژو 207 آی

نگاهی به مشخصات فنی پژو 207 آی

خودروی پژو 207 آی موتور TU5 با توان خروجی 105 اسب بخار داشته و گشتاور آن به 142 نیوتن متر می رسد.

این خودرو دارای امکانات اضافی و جانبی از جمله کروز کنترل، سنسور دنده عقب، کیسه هوای راننده و سرنشینان جلو، دوربین دید عقب، راهنمای برای آینه های جانبی خودرو، سیستم مولتی مدیا 7 اینچی لمسی وپخش DVD و سیستم رهیاب، غربیلک فرمان و … می باشد.

 

فروش ویژه پژو 207 آی

فروش ویژه پژو 207 آی

زمان دقیق ثبت نام

برای ثبت نام در این طرح فروش ویژه می توانید از نخستین ساعات روز چهارشنبه دوم خرداد ماه یعنی از ساعت 10 صبح به وب سایت فروش محصولات ایران خودرو وارد شده و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

اشتراک:

7 دیدگاه

  1. برای پژو 206ها خبری از فروش ویژه نیست؟ اگر ایران خودرو برای این خانواده هم فروش بهتری می زاشت خوب بود