عرضه ی آیفون 8 به تعویق افتاد

0

یکی از مهم ترین تامین کنندگان محصولات اپل در کره ی جنوبی اظهار داشته است که معرفی آیفون 8 تا ماه نوامبر عقب افتاده است. نشریه Korean herald در روز پنج شنبه به گفته ی زنجیره ی تامین محصولات اپل اظهار داشته است که معرفی آیفون 8 تا نوامبر به تعویق افتاده است و دلیل این امر, طراحی نا تمام و مشکلات فنی در فناوری های احتمالی می باشد که آیفون 8 اپل به همراه خواهد داشت. کاربران اپل با داشتن اپل آیدی تا به امروز از تمامی خدمات آیفون بهره برده اند که بی صبرانه در انتظار حضور پرچم دار آیفون نیز می باشند.

آیفون 8.

آیفون 8.

طبق اطلاعات به دست رسیده از طرف یک تامین کننده برای محصولات اپل در کره ی جنوبی, یکی از کارکنان مقام دار اپل اخیرا تایید کرده است که آیفون هایی که با نمایشگر LCD در ماه سپتامبر عرضه می شود. با این وجود ارائه آیفون OLED اپل به احتمال زیاد تا ما نوامبر به تعویق خواهد افتاد. این منبع ادعا می کند که اپل همچنان در ارتباط با طراحی نهایی تصمیم مشخصی نگرفته است. طبق آخرین اخبار به دست رسیده آیفون برای طراحی پنل پشتی ایفون 8 به نتیجه ی مشخصی نرسیده است و تامین کنندگان قبل از عرضه قطعه در انتظار تصمیم نهایی اپل هستند. لازم به ذکر که هنوز معلوم نیست Korean herald اطلاعات را از کدام منبع به دست آورده است.

نشریه ی مذکور در گزارشی دیگر گفته است که سنسور اثر انگشت روی تاخیر در آیفون تاثر گذار بوده و اپل در ارتباط با جای گیری سنسور اثر انگشت مردد است. منبعی دیگر اعلام کرده است که «شناسایی اثرانگشت که نقش مهمی را در سیستم پرداخت اختصاصی Apple Pay ایفاء می‎کند؛ باید بدون خطا و بی‌نقص باشد. به‏‌نظر می‎رسد که شرکت اپل، هنوز نتوانسته است تا فناوری لازم را برای آیفون جدیدش به طور کامل آماده کند».

آیفون 8

آیفون 8

بهتر است بدانید که شایعات در مورد آیفون 8 همچنان تایید نشده است اما در حالی که معرفی آیفون 8 به تعویق بیفتد, آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس با نمایشگر LCD در ماه سپتامبر معرفی خواهند شد. شرکت اپل در سال جاری مجموعا 3 ایفون جدید معرفی می کند که دو مدل به عنوان نسخه های ارتقا یافته آیفون های 2016 راهی بازار می شود.
ایفون 8 با قیمت بالایی عرضه خواهد شد و علت آن قابلیت های جدید و منحصر به فردش می باشد. طبق شایعات به دست رسیده رزولوشن بخش اصلی نمایشگر 2436 در 1125 پیکسل می باشد. این گوشی با سیستم تشخیص چهره عرضه خواهد شد که در آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس وجود نخواهد داشت. این قابلیت ها موجب شده است تا قیمت پایه آیفون به 1000 دلار برسد.

اشتراک:

نظرات بسته اند