عجیب ترین هتل های جهان

0

در دنیا هتل های عجیب و غریب بسیاری موجودند یکی از یخ ساخته شده و یکی بر فراز درخت! سازندگان هتل ها برای جذب توریست دست به هر کاری می زنند گاهی از طراحی صندلی هتل گرفته تا بدنه و شکل ظاهری هتل یا شیوه خدمان دهی در هتل دستخوش تغییرات می شود.

هتل های بسیاری با این مشخصات وجود دارند که جزو عجیبترین ها قرار می گیرند در ادامه با سه نمونه از آنها آشنا می شوید.

هتل قطاری

هوکاتوسی

هوکاتوسی

هتل- قطار “هوکاتوسی” در منطقه “نیوهانباشی” توکیو در ژاپن از قطاری به همین نام که به مدت 27 سال مسیر بین توکیو تا ساپورو را طی می کرده، الهام گرفته است.

دکوراسیون هتل همان تخت و صندلی های قطار هستند که پذیرای 78 مهمان است. این هتل که دارای تمام امکانات است کودکان زیر 4 سال را نمی پذیرد.
یک طبقه از این هتل هم به خانم ها اختصاص داده شده است.

هتل پرنده

بوئینگ 747

بوئینگ 747

در کشور سوئد یک هواپیمای مسافربری بوئینگ 747 تبدیل به یک هتل شده است. در این هواپیما کابین های متفاوتی برای مسافرین تعبیه شده است که کمک می کند تا هر کدام از مسافرین به استراحت بپردازند.

بخش غذا خوری این هتل نیز با میز و صندلی هایی تکمیل شده است که عمدتا در کنار پنجره ها قرار دارند. نکته جالب این که این هتل دارای اناق درجه یک نیز است که در کابین خلبان واقع شده است.

هتل کتاب و تخت

هتل کتاب و تخت

هتل کتاب و تخت

هتل کتاب و تخت در توکیو ژاپن قرار دارد. ساختار اتاق های هتل به گونه ای است که در هر اتاق چندین عنوان کتاب به زبان ژاپنی و انگلیسی وجود دارد و افراد می توانند در روزهای اقامت خود در هتل از کتاب ها استفاده کنند. فضای بازی در اطراف هتل قرار دارد که برای قدم زدن و کتاب خواندن در محیط باز طراحی و ساخته شده است. برای سفارش کتاب های دلخواه مسافران باید ۳۵ دلار بابت هر کتاب پرداخت کنند.

اشتراک:

نظرات بسته اند