طرح ترافیک زوج و فرد در ایام ماه رمضان!

0

با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رییس پلیس راهنمایی و رانندگی در خصوص تمهیدات ترافیکی تهران ویژه ماه رمضان توضیحاتی داد.

سرهنگ حسن عابدی بیان کرد: در ماه رمضان طرح ترافیک زوج و فرد در ساعت 17 هر روز به پایان میرسد. این زمان که تا کنون تا ساعت 19 ادامه داشت اکنون با دو ساعت کاهش به ساعت 17 رسیده است.

بنابر این در ماه رمضان طرح ترایک زوج و فرد در روزهای عادی غیر تعطیل از ساعت 6:30 آغاز می شود و تا ساعت 17 هر روز ادامه دارد.

در این بین روز پنج شنبه هم استثنا دارد که طرح ترافیک در ساعت 13:30 به پایان میرسد. البته در این ماه خرید طرح ترافیک ماهیانه با موبایل همچنان به قوت خود باقیست.

سرهنگ حسن عابدی با بیان اینکه در ایام ماه رمضان هر چه نزدیکتر به اذان مغرب شویم ترافیک بیشتر میشود. و برای روانتر شدن ترافیک پلیس راهور نیرو هایش را تقویت میکند که در این امر چاره ساز گردند.

یکی دیگر از مواردی که پلیس راهور روی آن تمرکز داشته است. نظارت بیشتر بر روی تفرج گاه ها و اماکن مذهبی است. چراکه در این ماه از ساعات اولیه افطار تا بامداد مردم برای گذراندن وقت به تفریح یا امکان مذهبی میروند و این ازدحام میتواند از لحاظ ترافیکی مشکل ساز شود.

وی درباره اینکه آیا در ایام ماه مبارک رمضان ساعات حرکت کامیون ها تغییر می کند یا خیر؟ گفت: در حال حاضر در روزهای عادی ساعت تردد کامیون ها از 22 تا شش صبح است و در روزهای تعطیل و پنجشنبه ها از 24 تا شش صبح است و در ساعات قبل از آن با تردد کامیون ها در شهر برخورد خواهد شد.

اشتراک:

نظرات بسته اند