آشنایی با شگفت انگیزترین غارهای زیر زمینی برزیل

1

تور ارزان برزیل تابستان 96 میتواند زمینه ساز بهترین ماجراجویی های باشد که میتوانید در طول عمرتان تجربه کنید. البته قبلش باید با دوره های غار نوردی و صخره نوردی آشنایی داشته باشید. چرا که در این پست قصد داریم شما را با چهار مورد از غار های شگفت انگیز برزیل اشنا کنیم که در نوع خود بی نظیرند.

غارهای غواصی Chapada Diamantina

دریاچه های زیر زمینی برزیل

دریاچه های زیر زمینی برزیل

غارهای Chapada Diamantina در داخل پارک ملی بزرگ برزیل در نزدیکی شهر LENCOIS در ایالت بایا واقع شده اند، این پارک دارای چهار دریاچه است.

غار Torrinha

غار عجیب برزیل

غار عجیب برزیل

مورد دیگری که ماجراجویان را به چالش میکشد غار Torrinha است. این غار هم در کشور برزیل شهرت خاص خود را دارد. Torrinha یک غار بسیار بزرگ است که برخی نقاشی های روی دیوارهای آن را دارای قدمتی بیش از 40000 سال تخمین می زنند.

غار Flora and Fauna

غار آبی برزیل

غار آبی برزیل

در ناحیه Lapa Doce برزیل یک غار بسیار بزرگ دیگر قرار دارد که توسط یک رودخانه زیرزمینی تشکیل شده و تا ارتفاع 66 فوت بالا می رود، در طول ساحل این رودخانه و دریاچه زیبا که در زیر زمین شکل گرفته است بسیاری از گیاهان آبزی و گیاهان منحصر به فرد را می توان مشاهده کرد.

دریاچه های زیر زمینی Gruta do Lago Azul

دریاچه عجیب زیر زمینی

دریاچه عجیب زیر زمینی

یکی از معروفترین دریاچه های زیر زمینی جهان در برزیل قرار دارد. برای دیدین این دریاچه تجهیزات قواصی مورد نیاز است. البته باید به دل زمین هم بروید!

در جنوب برزیل در نزدیکی شهر ساحلی Bonito میتوانید منطقه ای شگفت انگیز برای غواصی پیدا کنید، آب درخشان و زیبای آبی رنگ و انواع سازه های زمین شناسی، غارهای زیادی در این منطقه وجود دارد که دارای دریاچه های زیرزمینی هستند اما دریاچه Gruta do Lago Azul یکی از زیبا ترین ها است.

اشتراک:

۱ دیدگاه