شکم گردی در تور قبرس نوروز 97

0

چنانچه برای سفرهای نوروزی خود، تور قبرس نوروز 97 را انتخاب کرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید، چرا که قصد داریم شما را با طعم مختلف انواع غذاهای قبرس آشنا کنیم.

به هر حال از هرچه که بگذریم، از خورد و خوراکی نمی توانیم بگذریم. به هر حال به هر نقطه ی جهان که سفر کنید، برای انرژی داشتن لازم است که چیزی میل کنید و چه بهتر که قبل از سفر، از طعم های غذای شهری که قرار است در آن اقامت کنید، اطلاع یابید تا تکلیف خود را بدانید.

طعم غذاهای متفاوت در قبرس

در قبرس دو ملیت مختلف زندگی می کنند به همین دلیل است که طعم غذاهایی که در قبرس تهیه می شود، با هم متفاوت است. در قسمت قبرس شمالی، ترک ها زندگی می کنند و به همین دلیل غذاهای فوق العاده خوشمزه ی ترکی را در این قسمت امتحان خواهید کر. اما در قسمت جنوب آن که یونانی نشین است، مهمانان با غذاهای یونانی و مدیترانه ای پذیرایی می شوند.

طعم خوش غذاهای قبرس

طعم خوش غذاهای قبرس

اما از آنجایی که در قسمت جنوبی قبرس ،زمین های کشت زیتون زیاد است، در کنار غذاهای این منطقه، حتما زیتون سرو می شود. همچنین در این قسمت طعم خوش اشتهای لیمو در کنار غذا را نباید فراموش کرد و از دست داد.

در بخش ترک نشین قبرس یا همان قبرس شمالی، مسافران تور قبرس با غذاهای خوشمزه ای پذیرایی می شوند که  از سبزی های تازه و گیاهان غذایی مانند پاپریکا، زعفران و.برای طعم دار کردن گوشت استفاده می کنند و این یعنی قرار است غذاهایی بسیار خوشمزه میل کنند.

همچنین باید گفت که معمولا غذاهای این منطقه با سس های گوجه سور می شوند و برنج سفید تکمیل کننده ی طعم فوق العاده ی غذاهای این منطقه خواهد بود.

مسافران تور قبرس که به رستوران های این کشور مراجعه می کنند، با غذاهایی پذیرایی می شوند که طعم و عطر بین المللی دارند و در منوی آن ها کمتر نشانی از غذاهای محلی پیدا می شود. اما اگر مایل هستید در سفر با تور قبرس به این کشور طعم غذاهای محلی را نیز بچشید، بهتر است از تور لیدر خود بخواهید شما را به روستاهای این کشور ببرد تا بتوانید غذاهای محلی قبرس را که پیش غذاهایی با نخود پخته شده و و لیموترش و یا ماست، خیار و سیر را میل کنید و گوشت و ماهی محلی را نوش جان کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند