شهر وان در همین نزدیکی با گربه های با نمک

0

فصل سفرهای نوروزی در راه است و با افزایش قیمت بلیط هواپیما و قیمت تورها، بسیاری از مسافران برای کاهش هزینه های خود به فکر فرو میروند. برخی از افراد از مدت ها قبل پول خود را پس انداز کرده اند تا به یک سفر خارجی بروند. مسلما کشورهای اطراف گزینه های مناسب تری برای سفر هستند.

یکی از همین کشورها ترکیه است که در چن سال اخیر پذیرای مسافران زیادی از ایران بوده است. درست است که چندیست ترکیه نا امن شده است اما هستند هنوز مسافرانی که خواهان سفر به این کشور هستند.

به وان سفر کنید و ازدیدنی های آن دیدن کنید.

بسیاری در سفر به کشور ترکیه شهر آنتالیا و استانبول را هدف قرار می دهند. اگر قیمت تور آنتالیا و استانبول برایتان زیاد است، شهر مرزی وان در همین نزدیکی مکان جالبی برای سفرهای خارجی است.

این شهر به مرز ایران بسیار نزدیک است و با بازارهای پر رونقش برای ایرانیان بسیار جذاب به نظر می رسد.ایرانیان می توانند از مرز بازرگان توسط پاسپورت عبور کنند و خود را به شهر وان برسانند.

شهر وان علاوه بر بازارهای شلوغ دارای اثار باستانی ای است که در کنار بازدید از بازارها می تواند جالب توجه باشد.اما دریاچه ی آب شور وان از شهرت بسیاری برخوردار است.این دریاچه مناسب برای آب تنی است و مناظر زیبای اطرافش مناسب برای عکاسی و گذراندن اوقات خوش است.این دریاچه با 120 کیلومتر طول و 80کیلومتر پهنا بزرگترین دریاچه ی ترکیه و دومین دریاچه ی بزرگ خاورمیانه است.

در کنار این جذابیتها در شهر وان یک نوع نﮋاد گربه سفید و پشمالو زندگی می کند که دارای دو رنگ چشم مختلف است.یک چشم آنها آبی و دیگری زرد است.سفر به شهر وان تماشای این گربه های سفید و پشمالوی با نمک را به همراه دارد.

اشتراک:

نظرات بسته اند