تور بلغارستان تابستان و بازدید از شهر ساحلی وارنا

0

یکی از بهترین تورهای تابستان، تور بلغارستان تابستان است که مسافران می توانند با خرید آن، حسابی خوش بگذرانند. در این کشور شهرها و دیدنی های بسیاری وجود دارد که امروز به وارنا می رویم؛ شهری ساحلی که بازدید از آن به مسافران تور بلغارستان تابستان پیشنهاد می شود.

وارنا پس از سوفیا و پلوودیو سومین شهر بزرگ بلغارستان بحساب می آید. این شهر در حاشیه دریای سیاه و در نزدیکی دریاچه وارنا واقع شده و بندر مهمی در بخش شرقی بلغارستان می باشد. این شهر یکی از زیباترین شهرهای بلغارستان است و جاذبه های طبیعی و تاریخی زیادی را برای گردشگران تور بلغارستان در دل خود جای داده است.

وارنا دارای جاده های ارتباطی خوب، هوای عالی و حمل و نقل دریایی و راه آهن است. وارنا به عنوان یک تفریحگاه ساحلی دریایی، شهرت بین المللی دارد. یک خط قایق برقی که به وسیله سیم از این طرف رودخانه به آن طرف رودخانه می رود نیز در وارنا وجود دارد.هر ساله هزاران نفر از ساکنین بلغارستان و دیگر کشورها، تعطیلات خود را در سواحل زیبای golden sands این منطقه می گذرانند.
حداکثر دمای این شهر به 31 درجه می رسد که متعلق به ماه مرداد است. هوا در وارنا از نیمه شهریور کمی رو به سردی می رود و بهترین ماه برای سفر به وارنا تیر و نیمه مرداد است.
وجود امکانات مدرن تفریحی، هتل های لوکس و منحصر به فرد، طبیعت جنگلی زیبا و ساحل شنهای طلایی اش، وارنا را به یک منطقه توریستی تبدیل کرده است. چشمه های آب درمانی گلدن سندز نیز از دیگر دلایل شهرت این منطقه در میان گردشگران است.
در مجموع وارنا یک منطقه اروپایی با جاذبه های تفریحی توریستی خوب بوده که با توجه به واقع شدن آن در بخش اروپای شرقی، می توان تور بلغارستان را با قیمتی ارزان تهیه کرد.

بازدید از شهر ساحلی وارنا با خرید تور بلغارستان تابستان

بازدید از شهر ساحلی وارنا با خرید تور بلغارستان تابستان

شهر ساحلی وارنا بلغارستان

شهر ساحلی وارنا بلغارستان

اشتراک:

نظرات بسته اند