شهرستان تالش ، زیبای خارق العاده

0

از قدیم میگفتند که ماه اردیبهشت، بهترین ماه سفر به مناطق دیدنیست، جذابیت تورهای داخلی و مسافرت ها در این ماه به دلیل زیبایی منحصر به فرد طبیعت، دو چندان میشود. در ایران، جاذبه های گردشگری و شهرهای زیبایی که طبیعت چشم نوازی داشته باشد، بسیار زیاد است. امروز به تالش میرویم و به معرفی هتلی در این منطقه خواهیم پرداخت، یک اقامتگاه خوب که میتوانید از تخفیف ویژه ی رزرو هتل با انتخاب آن استفاده کنید.

شهرستان تالش

شهرستان تالش

شهرستان تالش منطقه ای بسیار زیبا و سرسبز است که از شهرستان‌های استان گیلان در شمال ایران است، مرکز آن شهر هشتپر است و دارای ۴ بخش و ۱۰ دهستان است.
در این شهرستان، شما میتوانید تکه ای از بهشت را ببینید، چشم انداز زیبای طبیعی، ساحل زیبای قروق، ییلاقهای چشم نواز، آبشار، دریاچه و بسیاری دیگر.
اما در کنار این مناظر طبیعی، قطعا به محلی برای اقامت نیاز دارید. پیشنهاد ما رزرو هتل سپیدار تالش است. این هتل به واسطه ی موقعیت قرار گیری اش، امکان دسترسی علاقمندان به جاذبه های طبیعی را برای علاقه مندان به راحتی فراهم کرده است. از طرفی، این هتل به ساحل زیبای گیسوم و جاده جنگلی اسالم و ییلاقات تالش نزدیک است و میهمانان با اقامت در این اقامتگاه به آسانی به نقاط مختلف دیدنی از ماسوله ، قلعه رودخان ، ییلاقات ماسال و مرداب انزلی… در شرق تا طبیعت خلخال، بازار آستارا، آبگرم سرعین در غرب می توانند دسترسی داشته باشند.

هتل سپیدار تالش

هتل سپیدار تالش

 

هتل سپیدار تالش

هتل سپیدار تالش

 

هتل سپیدار تالش

هتل سپیدار تالش

اشتراک:

نظرات بسته اند