شرایط فروش اعتباری MVM X22 اعلام شد

0

شرکت مدیران خودرو از شرایط فروش ویژه MVM X22 دنده دستی ویژه بهار خبر داد. بنا بر گزارش ها دو مدل اتوماتیک و دنده دستی ام وی ام ایکس ۲۲ با شرایط منعطف و ویژه در بهار عرضه می شوند.

در این طرح، MVM X22 با پیش پرداخت 31 میلیون و 750 هزار تومان، نسخه Sport Excellent 33 میلیون و 250 هزار تومان و حداکثر وام 50 درصدی قابل خرید است.

نرخ بهره این طرح 0 و سود انصراف 15 درصد خواهد بود. بازه پرداخت 12 ماهه و زمان تحویل 30 روزه است. گفتنی است در این شرایط فروش دوره پرداخت چک اقساط 1 الی 6 ماهه است.

تیگو2، تیگو X3 و MVM X22، کلیه نام هایی است که به کراس اوور جمع و جور شرکت خودروسازی چری چین اطلاق می شود. این خودرو که از زمستان سال ۹۵ وارد کارزار خودرویی کشور شده، بر مبنای دیگر محصول مشهور چری در ایران یعنی ام وی ام 315 (چری A13) طراحی و تولید شده است.

ایکس 22 توانسته طی مدت نسبتا کوتاهی که از عرضه آن می گذرد، گوی رقابت را از بسیاری محصولات هم قیمت مشابه برباید و محبوبیت بالایی در بین مشتریان ایرانی برای خود دست و پا کند.

MVM X22

MVM X22

ام وی ام X22 کوچک ترین محصول شاسی بلند کمپانی چری است که در ایران توسط مدیرن خودرو عرضه می شود. ام وی ام X22 نحستین بار در نمایشگاه خودرو پکن 2016 معرفی و پس از آن بلافاصله به بازار عرضه شد. X22 در کلاس کراس اوورهای کامپکت و یا کراس اوورهای کوچک شهری قرار می گیرد.

این خودرو طراحی جذابی دارد و چه در طراحی خارجی، و چه در طراحی داخلی، پیشرفت محسوسی را در مقایسه با سایر محصولات این کمپانی نشان می دهد. در نمای جلو ام وی ام X22، چراغ های زیبا در کنار ورودی های هوای نسبتا بزرگ، جلب توجه می کنند.

اما شاید نقطه قوت طراحی خارجی آن را بتوان در نمای جانبی دانست. جایی که خطوط شکسته فراوان به همراه رینگ های بزرگ 5 پره، در کنار گلگیرهای برجسته، جلوه خوبی به خودرو بخشیده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند