شخصی سازی موبوگرام توسط موبوپلاس

0

موبوگرام یک اپلیکیشن پیام رسان مبتنی بر تلگرام است که برای نصب آن باید 5هزار تومان بپردازید. اما دانلود موبوگرام از گوگل پلی کاملا رایگان است. پرداخت هزینه بستگی به خودتان دارد که بخواهید از توسعه دهندگان آن حمایت بکنید یا خیر.
کاربران علاقه مند به تلگرام می توانند با دانلود و نصب موبوگرام از امکانات فوق العاده ی آن بهره ببرند که اپلیکیشن تلگرام فاقد اغلب آنها است. این برنامه را می توان از دو منبع رسمی یکی کافه بازار و دیگری گوگل پلی دانلود کرد که دانلود از کافه بازار 5هزار تومان برای شما تمام می شود و دانلود موبوگرام از گوگل پلی کاملا رایگان است.
اما آنهایی که موبوگرام را روی گوشی موبایل اندرویدی خود در کنار تلگرام نصب دارند، باید موبوپلاس را نیز نصب کنند. موبوپلاس برخلاف موبوگرام رایگان بوده و وظیفه ی آن رنگ و لعاب بخشیدن به موبوگرام است.
آخرین نسخه ی موبوپلاس یعنی نسخه ی 3.3 با حجم 4.9 مگابایت از طریق گوگل پلی و کافه بازار به صورت رایگان قابل دانلود است. این برنامه برای شخصی سازی اپ موبوگرام طراحی و ساخته شده است که شما می توانید توسط آن شکل و قیافه ی اپلیکیشن را مطابق سلیقه ی خود تزئین بکنید.

موبوپلاس شخصی ساز موبوگرام

موبوپلاس شخصی ساز موبوگرام

امکاناتی که موبوپلاس ارائه می دهد عبارت است از:
1. طراحی پوسته پیشرفته
2. ویرایش پوسته
3. انتشار پوسته
4. بروزرسانی پوسته منتشر شده
5. به اشتراک گذاری پوسته
6. فهرستی از پوسته های پیشرفته برای اعمال بر روی برنامه محبوب موبوگرام.
7. امکان حذف اکانت تلگرام
8. بانک جامع تصاویر پس زمینه
9. فهرستی از فونت ها برای اعمال بر روی موبوگرام
10. امکان فعال کردن شکلک های قدیمی در موبوگرام
بنابراین اگر به تلگرام خشک و خالی علاقه ای ندارید ابتدا با پرداخت 5هزار تومان آنرا از کافه بازار دانلود کرده و پس از نصب و راه اندازی، موبوپلاس را به طور رایگان دانلود و نصب کنید تا محیط جذاب تری برای چت و گفت و گو و به اشتراک گذاری عکسها و فیلمها داشته باشید.

اشتراک:

نظرات بسته اند