شاهکار اپلیکشن Prisma

0

الگوریتم ها و هوش مصنوعی های موبایل، با اپلیکیشن هایی مانند  Prisma دیگر جای آثار نقاشان بزرگانی چون پیکاسو، دالی و مونش و … را گرفته اند. این اپلیکیشن موفق، از تصاویر عادی و معمول شما، آثار هنرمندانه و زیبایی را خلق می کند.
سر و صدای Prisma در سایت ها و شبکه های اجتماعی، از عملکرد فوق العاده و بی نظیر آن است. نسخه های مشابه اندروید طلبان وجود دارد اما شما می توانید از بهترین ویرایشگر تصویر یعنی اپلیکیشن Prisma در ios به رایگان استفاده کنید و مشخص نیست که نسخه اندرویدی در راه باشد یا خیر. به ادامه مطالب گفته شده از اپلیکشن Prisma در مطالب قبلی می پردازیم.

به اجبار از بیشترین قدرت فیلترها استفاده نکنید

می‌توانید با لغزاندن انگشت روی تصویر به سمت چپ و راست، قدرت فیلترهای اپلیکیشن Prisma را تنظیم کنید. با قدرت ۱۰۰ درصد اغلب فیلترها بهترین عملکرد را دارند و برخی به ‌ویژه فیلترهایی نظیر Roland و Flame Flower  با اندکی کاهش قدرت به نظر بهتر می رسند. به یاد داشته باشید همیشه لازم نیست کاملا محسوس به یک ویرایش خوب باشید.

اشتراک گذاری شاهکارهای خود را با دیگران

امکان انتشار سریع عکس با اپلیکیشن Prisma  روی شبکه های اجتماعی چون فیسبوک و اینستاگرام فراهم است. اگر قصد انتشار آثار خود را جای دیگری دارید کافی است دکمه‌ی انتشار (Share Button) را زده تا توانسته عکس را در Camera Roll ذخیره کرده و آن را مستقیما توسط اپلیکیشن‌های پیام‌رسان برای دیگران بفرستید یا روی شبکه‌های اجتماعی دیگر منتشر کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند