شارژ ایرانسل بخرید اعتبار رزرو هتل بگیرید

0

سایت معتبر پین تا پین برای مدتی محدود طرحی ویژه برای تمامی کاربران ایرانسل اجرا کرده است که طبق این طرح هر کاربر می تواند در ازای شارژ ایرانسل, 10 برابر مبلغ شارژ, از سایت پین تا پین اعتبار رزرو هتل دریافت کند. رزرو تمامی هتل های پین تا پین در تمامی شهر های ایران از طریق این سایت ممکن می باشد.

ایرانسل

ایرانسل

جهت استفاده از این طرح:
1) اپلیکیشن اندروید پین تا پین را بر روی گوشی نصب کنید و دکمه ی پیشنهاد ویژه کاربران ایرانسل را بزنید.
2) در ازای هر 5 هزار تومان شارژ ایرانسل مبلغ 50 هزارتومان اعتبار رزرو هتل و در ازای 7 هزار تومان شارژ ایرانسل, مبلغ 70 هزار تومان اعتبار رزرو هتل و در ازای 10 هزار تومان شارژ ایرانسل, 100 هزار تومان اعتبار رزرو هتل دریافت خواهید کردو مبلغ اعتبارتان را می توانید از بین گزینه های موجود در داخل اپلیکیشن انتخاب نمایید.
3) شماره ی ایرانسلی خود را وارد نمایید.
4) کدی 5 رقمی به شماره ی شما ارسال می شود که با وارد کردن این کد می توانید خریدتان را تکمیل نمایید. مبلغی را که انتخاب کرده اید به حساب کاربریتان در پین تا پین اضافه می شود, اکنون شما می توانید در زمانی که هتل را رزرو کرده ایید استفاده نمایید.
توجه کنید:
• قبل از انکه مراحل بالا را طی کنید, حساب ایرانسلتان را تا مبلغ مورد نظر شارژ نمایید زیرا مبلغ شارژ از حساب ایرانسلی کم می شود.
• اعتبار خریداری شده را تا سه ماه می توانید مورد استفاده قرار دهید.
• از هر یک از بسته ها در طول مدت فعال بودن تنها یک بار قادر به استفاده هستید.
• اعتبار۵۰ هزار تومانی در خریدهای بالای ۲۰۰ هزار تومان، اعتبار ۷۰ هزار تومانی در خریدهای بالای ۳۰۰ هزار تومان و اعتبار ۱۰۰ هزار تومانی در خریدهای بالای ۵۰۰ هزار تومان قابل استفاده خواهند بود.

اشتراک:

نظرات بسته اند