شادترین مقاصد گردشگری جهان برای تور ماه عسل

0

برای خرید تور ماه عسل بدنبال مقاصد گردشگری باشید که چیز ویژه ای برای ارائه به شما داشته باشند. تنها بازارهای لوکس و مراکز تاریخی، نمی تواند معیارهای کافی برای خرید تور گردشگری باشد. مقصد گردشگری تور ماه عسل، را یکی از شادترین مقاصد گردشگری جهان انتخاب کنید. جاهایی که تفاوتی خاص دارند.

بلژیک و شکلات

بلژیک و شکلات

بلژیک و بانک شکلات
متخصصان تغذیه معتقدند شکلات شادی آور است و متخصصان قلب می گویند شکلات برای جلوگیری از سکته های قلبی مفید است. حتی اگر عشق شکلات ندارید، بلژیک با عطر اغواگر شکلاتش می تواند برایتان سفری رویایی رقم بزند. مهم ترین سوغات بلژیک شکلات های رنگارنگ  و متنوعی است که بدلیل مرغوبیت شان، جز گران ترین شکلات های جهان هستند.

برزیل

برزیل

برزیل ، مهد لبخند
مردم برزیل به پایکوبی و شادی شهرت دارند. اگر به ریو سفر کردید و در ترافیک ماندید، ساید با صحنه عجیب پیاده شدن مردم از ماشین هایشان مواجه شوید. آنها نه برای اعتراض و دعوا، بلکه برای شادی و پایکوبی پیاده می شوند. ماشین ها صدای موسیقی شان را بلند کرده و مردم در کنار هم به رقص و آواز مشغول می شوند تا کم کم ترافیک روان شود. برزیل سرزمین لبخند است. به هر مغازه ای که می روید، با چهره هایی خندان و بشاش روبرو می شوید و تخفیفات ویژه ای از فروشندگان خواهید گرفت.

پاناما

پاناما

پاناما و افکار مثبت
پاناما سرزمین افکار مثبت است. کسی از چیزی شکایت ندارد. حتی اگر ساعت ها در ترافیک باشید، مردم همیشه لبخند می زنند و در این کشور از دعواهای خیابانی خبری نیست. سرسبزی بهشت گونه این منطقه، سواحل زیبای و نقره فامش و امکانات رفاهی و تفریحی که دارد، دست در دست هم پاناما را جای خوب برای مقصد تور گردشگری ماه عسل می سازد.

اشتراک:

نظرات بسته اند