سه روز دیدنی در رمانتیک ترین شهر جهان

0

پاریس توانسته عنوان رمانتیک ترین شهر جهان را به خود اختصاص دهد و همین مسئله باعث می شود گردشگران زیادی اقدام به رزرو هتل در این شهر کنند. ما ایده هایی جذاب برای گذراندن یک سفر سه روزه عالی در پاریس داریم.
ابتدایی ترین نکته درباره این شهر، سیستم حمل و نقلش است. وقتی که مترو ، سرویس اش به اتمام می رسد، اتوبوس های شهری کارشان شروع می شود. پس همیشه راهی برای تردد ارزان در شهر وجود دارد. پاریس یک شهر دوچرخه دوست است و شما میتوانید با کارت عابر بانک (البته باید متعلق به خود کشور فرانسه باشد) دوچرخه ای را کرایه کنید و در لابلای خیابان های زیبای این شهر، رکاب بزنید.

باغ Jardin des Tuileries

باغ Jardin des Tuileries

 Luxembourg Gardens

Luxembourg Gardens

از جاذبه های تاریخی پاریس باید حتما دیدن کرد. برج ایفل که نمادی از این شهر نیز می باشد را مبدا حرکت تان قرار دهید و سپس تور گردشگری خود را به سمت ورسای، موزه لوور، کاخ نوتردام، آرک(طاق) ترایامف،  کاخ کانکورد، دیزنی لند، موزه اورسای، کاخ جورج دوگوال، کاخ لوگزامبورگ، کاخ باستیل، دریاچه نوف، باغ های تویلریز، دریاچه سلطنتی، و مرکز لاتین پاریس ادامه دهید. احتمالا دو روز وقتتان صرف بازدید از جاذبه های گردشگری این شهر شود.

خیابان شانزلیزه پاریس

خیابان شانزلیزه پاریس

حالا نوبت به خرید است. روز سوم خود را ابتدا با خرید شروع کنید. بهترین و مشهورترین خیابان برای خرید(بسیار گران!) خیابان شانزالیزه است. بهترین بوتیک ها و برندها در این خیابان هستند. به فروشگاه های لوازم آرایشی و عطر فروشی ها حتما سری بزنید. در تمامی خیابان های این شهر می توانید مغازه های مختلفی را پیدا کنید و کار خرید در پاریس، آسان ترین کار است.

رستوران Pierre Gagnaire پاریس

رستوران Pierre Gagnaire پاریس

چیزی که نباید در پاریس فراموش شود، سر زدن به رستوران های این شهر است. پس از گشت زدن طولانی در شهر و خرید، نوبت به استراحت و لذت بردن از کوئیزین(غذاهای) فرانسوی است. در میان رستوران های مشهور شهر، که اغلب فرانسوی ها طرفدارشان هستند، رستوران Paradis du Fruit، لیزآلکیمیست (در خیابان 16 فاوارت) ، باریو لاتینو ( در خیابان 46 دوفوبورگ سنت آنتونی)، لوگراند ویفور ( در خیابان 17 دوبیوجولا) ، رستوران دریایی Goumard ، رستوران Pierre Gagnaire (بسیار گران قیمت)، رستوران Fogon St Julien (بهترین رستوران اسپانیایی شهر) بهترین ها هستند.

اشتراک:

نظرات بسته اند