سفر پرهیجان به …

0

اگر دوست دارید مقصد سفرتان جدید، جذاب و پر از شگفتی باشد، به فکر خرید تور ارمنستان باشید. ارمنستان کشور سرشار از جاذبه های گردشگری دیدنی و تاریخی است و برای هر سبک سلیقه ای، چیزی ارائه می دهد.

هفت دلیل برای سفر به ارمنستان

کوه آرارات و دریاچه سوآن

کوه آرارات

کوه آرارات

برای دیدن زیباترین کوه جهان و بلندترین کوه از سطح زمین(نه از سطح دریا) و یکی از اسرارآمیزترین دریاچه های دنیا، باید به ارمنستان بروید.

دیدن اولین کشور مسیحی

یکی از قدیمی ترین کلیساهای دنیا در ارمنستان

یکی از قدیمی ترین کلیساهای دنیا در ارمنستان

ارمنستان اولین کشوری است که سال 301 پس از میلاد مسیح، مسیحیت را پذیرفت. سفر به این کشور یعنی بازدید از قدیمی ترین کلیساها و صومعه های دنیای مسیحیت.

قدیمی ترین استونهنج دنیا

قدیمی ترین استونهنج دنیا

قدیمی ترین استونهنج دنیا

در ارمسنتان می توانید قدیمی ترین کفش یافت شده با قدمت 5500 سال و استونهنج(stonehenge) 8000 هزار ساله دنیا را ببینید.

چشیدن غذاهای سالم

غذاهای ارمنستان

غذاهای ارمنستان

غذا در ارمنستان از امیت زیادی برخوردار است. می توانید در سفرتان به این کشور، از یکی از سالم ترین منوهای غذایی دنیا لذت ببرید. همچنین در ارمنستان باغ های میوه وسیعی وجود دارد که میوه هایی خوشمزه و البته ارگانیک تولید می کنند.

جاده ابریشم

جاده تجاری ابریشم راهی ارتباطی برای بازگانان در گذشته های دور بوده است. بخش زیادی از این جاده در ارمنستان است و می توانید در آن پل های تاریخی، کاروانسراهای باستانی و غیره را ببینید.

تنوع مناظر طبیعی

تنوع مناظر طبیعی

تنوع مناظر طبیعی

این کشور کوچک و در عین حال با قدمت(5000 سال) تنوع بی نظیری از مناظر مختلف را در دل خود جای داده است. از بیابان ها گرفته تا مراتع کوهستانی، قله های پوشیده با برف و سواحل شنی سفید رنگ، همگی در ارمنستان وجود دارند.

میراث جهانی یونسکو

صومعه چغارد

صومعه چغارد

ارمنستان را می توان کشور با گذشته ای غنی از فرهنگ و جاذبه های توریستی باستانی دانست. این کشور آثار تاریخی زیادی را در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسانده است. یکی از مهم ترین آنها صومعه چغارد است.

اشتراک:

نظرات بسته اند