سفر در جنوب کشور با کشتی کروز

0

امسال مسافرانی که قصد سفر به خطه ی جنوبی کشور را دارند می توانند از یک فروند کشتی کروز که مجهز به انواع امکانات رفاهی و تفریحی است استفاده کنند. این کشتی با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری در سفرهای کوتاه مدت و گشت های دریایی و تامین رفاه بیشتر گردشگران از نوروز 96 در جزیره کیش آغاز می شود.

 

این کشتی کروز اقیانوس پیما می تواند یک سفر ایمن را در هر شرایط آب و هوایی با سرعت 26 گره یا نات دریایی در ساعت فراهم کند. همچنین این کشتی یکی از سریع ترین کشتی های مسافر بری است . سفرهای دریایی در مسیر کیش به قشم، بندرعباس و لنگه از جمله برنامه هایی است که برای این کشتی کروز در نظر گرفته شده است.

 

کشتی کروز کیش

کشتی کروز کیش

 

این کشتی دارای 176 متر طول، 152 کابین و 404 تخت است که می تواند 500 نفر از مسافران را جا به جا کند. 3500 متر مربع فضای رستورانی، دوسالن سینما، اتاق مطالعه، کتابخانه، اتاق بازی کودکان و سالن برگزاری همایش ها و مراسم جشن از دیگر امکانات این کشتی کروز است. قرار است این کشتی کروز در هفته ی اول فروردین وارد بندرگاه کیش شود.

 

همچنین این کشی می تواند همزمان 135 خودرو با سرنشین را جا به جا کند. ضمنا برای سوار و پیاده شدن مسافران علاوه بر رمپ انتهایی، هشت درب جانبی نیزدر قسمت های مختلف کشتی تعبیه شده است تا تخلیه بار و سوار و پیاده شدن مسافران به سهولت امکان پذیر باشد.

 

برای آسایش و رفاه هر چه بیشتر مسافران و گردشگران، در این کشتی انواع امکانات رفاهی مانند آشپزخانه ایرانی با تجهیزات کامل برای پخت انواع غذاهای ایرانی در نظر گرفته شده است.

 

درست است که اقامت در جزیره های زیبای قشم و کیش بسیار جذاب است، اما شاید تجربه ی اقامت بر روی آب به جای ماندن در یکی از هتل های کیش  یا هتل های قشم جذاب تر باشد.

 

 

اشتراک:

نظرات بسته اند