جاذبه های گردشگری هلند

0

در میان تورهای خارجی تور هیجان انگیز تابستانی اروپا ممتاز تر از بقیه می باشد و سرزمین دیدنی هلند، در میان کشورهای اروپایی یک مقصد توریستی مطلوب به شمار می رود.

جاذبه های گردشگری هلند

جاذبه های گردشگری هلند

هلند کجاست؟

هلند کشوری کوچک است، اما در همین مساحت کم خود زیبایی ها و چشم اندازهای بسیاری را جای داده است. اینجا کشوری نیست که بتوانید در آن غذاهای رنگارنگ بسیاری را ببینید و بخواهید با آن را با تنوع غذاهای کشورهایی چون فرانسه مقایسه کنید. اینجا سرزمینی است که مردمانش علاقه ی عجیبی به خوردن سیب زمینی دارند. بشقاب های سنتی آن ها گوشت است به همراه سیب زمینی و سبزیجات بخاپز شده. یعنی مسافرانی که با تورهای اروپایی به این کشور سفر می کنند بیشتر غذاهای هلند را به همراه سیب زمینی در میابند.

اما ین تمام ماجرا نیست. مگر می شود به اروپا سفر کرد و در طبیعت زیبایی غرق نشد و یا جاذبه های گردشگری فوق العاده ای را ندید. لازم به ذکر است که هلند هم همانند بسیاری از کشورهای اروپایی دارای جاذبه های گردشگری است که مسافران بسیاری را به خود جلب می کند.

جاذبه های گردشگری هلند

از برترین جاذبه های گردشگری هلند می توان به چند مورد زیر اشاره کرد:

– پارک ملی هوخه ویلوه که وسیع ترین پارک ملی کشور هلند است. در محیط این پارک جنگلی گوزن ها و گرازهای وحشی را می توانید پیدا کنید.
– منطقه ی جوردان در پایتخت هلند یعنی شهر آمستردام، را می توان دیدنی ترین خیابان هلند دانست. این منطقه دارای کافی شاپ های متعدد وفروشگاه های معروف با برترین برندهای روز دنیاست.
– اگر به آثار دوران قرون وسطی و عناصر گوتیک آن علاقه مند باشید، محله ی قدیمی اوترکت برای بازدید و گردشگری مکانی بی نظیر خواهد بود.
– همان طور که بارها شنیده اید، هلند را سرزمین گل می نامند. شما نیز در سفر به این کشور زیبا نمی باید تماشای باغ های پوشیده از لاله ی کوکنهوف را از دست بدهید.
– در دهکده ی کیدردیک می توانید به تماشای 19 آسیاب بادی که از دوران قرون وسطی به جا مانده بپردازید. این منطقه در سال 1997 توسط یونسکو جزئی از میراث جهانی نامیده شد.

 پارک ملی هوخه ویلوه

پارک ملی هوخه ویلوه

 

منطقه ی جوردان

منطقه ی جوردان

 

دهکده ی کیدردیک

دهکده ی کیدردیک

اشتراک:

نظرات بسته اند