سفر به رامسر

0

یکی از بهترین تورهای گردشگری، تور رامسر می باشد. رامسر یکی از زیباترین شهرهای استان مازندران است. در قسمت شرقی رامسر شیرود واقع شده، غرب این شهر جلگه ی رودسر قرار دارد. از قسمت جنوبی رامسر به رشته کوه های البرز می رسیم و از شمال رامسر به دریای خزر برخورد می کنیم.
بهترین زمان برای سفر به رامسر بهار و پاییز می باشد. زیرا در تابستان هوای این منطقه بسیار گرم و شرجی خواهد بود. با این وجود گردشگران بی شماری را در فصل تابستان در این شهر خواهیم دید.

رزرو هتل در رامسر

رزرو هتل در رامسر

اگر شما نیز قصد سفر به رامسر را دارید، برای رزرو هتل در این شهر می توانید یکی از هتل های بزرگ رامسر، هتل بام سبز، هتل ملکشاه، هتل اشک، هتل آپارتمان لیان، هتل آپارتمان کوثر و یا هتل پارسیان را انتخاب نمایید.

رامسر

رامسر

شهر رامسر دارای هتل 5 ستاره ی تاپ نمی باشد اما هتل های 4 ستاره ی بزرگ و بام سبز از امکانات و کیفیت بسیار خوبی برخوردارند.
اگر با ماشین شخصی خودتان به رامسر سفر کرده باشید، هر یک از این هتل ها برای شما مناسب بوده و یک پارکینگ اختصاصی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
اما از آن جایی که شهر رامسر دارای یک فرودگاه نیز می باشد، امکان دارد برای اجتناب از خستگی راه، پرواز را برای رسیدن به رامسر انتخاب کرده باشید.
در این صورت هتل بزرگ رامسر تنها 10 دقیقه با سواری از فرودگاه رامسر فاصله دارد. و به سرعت می توانید خود را از فرودگاه به هتل برسانید.
در هتل بزرگ رامسر امکاناتی چون رستوران، کافی شاپ، اینترنت در لابی هتل، یخچال، تلویزیون، سرویس ایرانی، سرویس فرنگی، نمازخانه، ماهواره، فروشگاه و تلفن در اتاق ها را در اختیار خواهید داشت.
هتل بام سبز رامسر امکاناتی نظیر بیلیارد، تلفن در اتاق، یخچال، تلویزیون، رستوران، اینترنت در اتاق و در لابی هتل، سرویس فرنگی، ماهواره، سالن ورزشی، فروشگاه و کافی شاپ را در اختیار شما قرار خواهد داد.
هتل ملکشاه رامسر نیز دارای امکانات یخچال، تلویزیون، اینترنت در اتاق و در لابی هتل، سرویس ایرانی و فرنگی، نمازخانه، ماهواره، سالن ورزشی، کافی شاپ، فروشگاه و تلفن در اتاق می باشد.
هتل اشک رامسر دارای یخچال، تلویزیون، اینترنت در اتاق ها، سرویس ایرانی، سرویس فرنگی و کافی شاپ است.
هتل آپارتمات لیان رامسر دارای تلفن در اتاق، یخچال، تلویزیون، رستوران، کافی شاپ، سرویس ایرانی، سرویس فرنگی، ماهواره و اینترنت در لابی هتل می باشد.
هتل آپارتمان کوثر رامسر نیز به امکاناتی چون یخچال، تلویزیون، تلفن در اتاق ها، سرویس ایرانی و سرویس فرنگی، رستوران، کافی شاپ، سالن ورزشی، فروشگاه و اینترنت در اتاق ها و در لابی هتل مجهز است.
و در نهایت هتل پارسیان رامسر دارای تلفن در اتاق ها، یخچال، تلویزیون، سرویس فرنگی و نمازخانه می باشد.
آدرس هتل های رامسر به شرح زیر می باشد:
هتل 4 ستاره ی بزرگ رامسر: مازندران، رامسر، خیابان شهید رجایی
هتل 4 ستاره ی بام سبز رامسر: مازندران، رامسر، کیلومتر 5 غرب رامسر
هتل 3 ستاره ی ملکشاه رامسر: مازندران، رامسر، چالکرود، خیابان شهید خلعتبری
هتل 3 ستاره ی اشک رامسر: مازندران، رامسر، میدان شهید رجایی، 300 متر به سمت تله کابین
هتل آپارتمان 3 ستاره ی لیان رامسر: مازندران، رامسر، بلوار معلم، کوچه همیشه بهار
هتل آپارتمان 3 ستاره ی کوثر رامسر: مازندران، رامسر، سه راه سادات شهر
هتل 2 ستاره ی پارسیان رامسر: مازندران، خیابان سرسخت

با اقامت در هر یک از هتل های فوق احساس راحتی نسبی خواهید کرد. اما در سفر به رامسر آن چیزی که مهم است طبیعت زیبای این شهر و استفاده از حال و هوای ساحلی آن می باشد که سفر به خطه ی شمالی کشور را به یاد ماندنی و فوق العاده خواهد ساخت.

اشتراک:

نظرات بسته اند