سفر به برزیل

0

سفر به مناطق سرسبز که دارای جابه های گردشگری طبیعی بسیاری است، تقریبا برای همه ی افراد بسیار جذاب است. با کمی جست و جو در گوگل به مناطق بسیاری در سراسر دنیا می رسید که دارای همین جاذبه های گردشگری هستند.

شاید یکی از همین کشور ها که سالانه افراد زیادی را به خود جلب می کند، برزیل باشد. آیا مایل نیستید تا به برزیل سفر کنید؟ برای سفرهای نوروزی خود برزیل را گزینه ی مناسبی می دانید؟

اگر نگران هزینه های سفر خود به این کشور هستید، پیشنهاد ما به شما مراجعه به لینک زیر و بهره بردن از بهترین قیمت ها برای خرید تور برزیل 96 است.

http://highseason.ir/

تور برزیل نوروز 96 و سفر به کجاها؟

در حالی که تنها چندماه بیشتر به نوروز سال 96 نمانده اغلب ما در حال تدارک واقعی یا ذهنی گذراندن ایام نوروز و تعطیلات به همراه خانواده به بهترین شکل ممکن هستیم. فرصتی که در سال فقط یک بار پیش می آید. در میان کشورهای مقصد گردشگری یکی از کشورهایی که ایرانیان زیادی را به خود جذب کرده و می کند کشور پرتغالی زبان برزیل است.

شهرهای سائوپائولو و ریودوژانیرو که در جای خود بیشترین جذب گردشگر را داشته اند جایگاه چشمگیری برای تور برزیل نوروز 96 در میان تورهای خارجی به خود اختصاص داده اند.
با وجود آن که فشارهای وارده بر زمین باعث شده تا بخش وسیعی از جنگل های این کشور زیبا از بین بروند هنوز آبگیر پهناور آمازون پوشیده از درختان و جنگل های استوایی ست که حتی تصورش گرمای مطبوع آفتاب را بر پیکر انسان می تاباند.

اگر نوروز امسال موفق شدید به این کشور زیبای استوایی بروید حتما به خاطر داشته باشید که سری به بندر پاراتی واقع در استان ریواز که از بنادر اصلی صدور طلا است بزنید. آب آبی تیره درخشان این بندر و قایق های رنگارنگ زیبایش از زیبایی های منحصر به فردی برخوردار است .

بندر پاراتی

بندر پاراتی

تور برزیل نوروز 96

تور برزیل نوروز 96

اشتراک:

نظرات بسته اند