قیمت تور آنتالیا تابستان

0

ترکیه یکی از کشورهایی است که مسافران ایرانی در چند سال اخیر زیاد به آن سفر می کنند. باید اشاره کنیم که خرید تور ترکیه تابستان بیش از زمان های دیگر مورد توجه مسافران قرار می گیرد.

برای سفر با تور ترکیه تابستان ، گزینه های مختلفی به عنوان مقصد سفر برای مسافران وجود دارد و یکی از این شهرها بی شک، آنتالیا است.

 

سفر به آنتالیا

سفر به آنتالیا

سفر به آنتالیا

آنتالیا دارای سواحل بسیار زیبا و هتل های شیک با امکانات رفاهی مناسب است . سفر به آنتالیا برای استراحت و لذت بردن از آفتاب ساحل بسیار مناسب است. افرادی که قصد سفر به یک مکان برای استراحت و تفریحات آبی دارند آنتالیا بسیار مناسب است.

آنتالیا از محبوب ترین شهرهای توریستی ترکیه است. از سویی با یک بودجه مناسب و خرید تور آنتالیا با قیمت مناسب، می توان به راحتی به این شهر سفر کرد، در سواحل مختلف و زیبایش به تفریح پرداخت و همچنین در مراکز خرید مختلفش حسابی گردش کرد و خرید!

این شهر در قسمت جنوب غربی کشور ترکیه قرار گرفته است و از جنوب به دریای زیبای مدیترانه می رسد. به همین خاطر و به دلیل ساحلی بودنش، تفریحات آبی در آنتالیا بسیار مشهور است. یعنی اگر کسی بخواهد با قیمت مناسب به ترکیه سفر کند و در تابستان تفریح کند، حتما آنتالیا را در لیست گزینه های مقاصد گردشگری اش قرار می دهد.

اینجا علاوه بر سواحل زیبایی چون لارا و بلک و .. جاذبه های گردشگری دیگری هم وجود دارد. مثلا جاذبه تاریخی مانند دروازه هادیان، دیدنی فوق العاده ای مانند آبشار دودن، تفریح فوق العاده پارک آبی لند آف لجندز یا ساحل کنیالتی و بسیاری دیگر!

همان طور که گفتیم، سفر به آنتالیا می تواند ارزان تمام شود.  در حال حاضر قیمت تور آنتالیا تابستان از چیزی حدود 5 میلیون تومان در یک هتل بسیار خوب آغاز می شود و می تواند با هتل های لوکس تر با امکانات بیشتر، قیمت تور آنتالیا متغیر است.

اما در این میان تورهای ارزان نیز به چشم می خودرد که بسته به شرایط آن آژانس هوایی تخفیف خورده اند . تور ارزان آنتالیا از جمله تور های پر طرفداری است که متقاضیان زیادی دارد.درصورت امکان استفاده از تور لحظه آخری آنتالیا بسیار مقرون به صرفه است. سفر با تور لحظه آخری می تواند بسیار در کاهش هزینه ها به ما کمک کند و لذت سفر کردن را دو چندان کند.

نرخ قیمت تور آنتالیا تابستان 97

هتل لارا هادریانوس – نرخ دو تخته : 5.730.000
هتل ترنس اتلانتیک انتالیا – نرخ دو تخته : 6.870.000
هتل کارمیر- نرخ دو تخته : 7.610.000
هتل گرند پارک لارا- نرخ دو تخته : 8.155.000
هتل گرند پارک لارا -نرخ دو تخته : 8.155.000
هتل سندر  – نرخ دو تخته : 5.580.000

برای اطلاع از قیمت های تور آنتالیا با سایر هتل ها به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.parmidatours.com/tour/antalya1

اشتراک:

نظرات بسته اند