سری دوم آیفون SE در راه است

0

بعد از عرضه ی آیفون x و گذر از حاشیه هایش، گفته می شود که ممکن است نسخه ی جدید آیفون SE در خرداد ماه سال آینده معرفی شود.

ماه های اخیر، اپل شایعات بسیاری را شاهد بوده است که یکی از آن ها در رابطه با تولید یا عدم تولید  آیفون SE 2 در سال  2018 بوده است. اما اکنون برخی از منابع مطلع در زنجیره ی تامین این کمپانی خبر داده اند که اپل قصد دارد این پروژه را عملی کند و سری جدید آیفون SE را بسازد.
آیفون ارزان قیمت در سری جدید در راه است

نسخه جدید آیفون SE

نسخه جدید آیفون SE

از عرضه ی موبایل اقتصادی آیفون یعنی همان آیفون SE، دو سال می گذرد و سخت افزار این دستگاه بدون تغییر مانده است. اما در اواخر سال میلادی گذشته، شایعاتی مبنی بر عرضه ی سری جدید آن منتشر شد. با گذشت مدت زمان کوتاهی از آن زمان، برخی کارشناسان مدعی شدند که اپل در سال جاری برای عرضه مدل های مختلفی برنامه ریزی کرده است، لذا منابع کافی برای تولید سری جدید آیفون SE  را در اختیار ندارد.

اما اکنون منابع آگاه از زنجیره های تامیدن این کمپانی خبر می دهند که اپل در کنفرانس توسعه دهندگان خرداد ماه از آیفون SE 2 رونمایی خواهد کرد. آنچه که مهر تاکیدی بر این موضوع می زند، این موضوع است که قرار است طی ماه های آتیف تولید آیفون های فعلی کاهش یابد.

بر اساس گزارش های منتشر شد، برعکس آیفون SE که در زمان عرضه از سخت افزارهای به روز بهره می برد مدل جدید به چیپست A10 مجهز است که سال گذشته عرضه شده بود. علاوه بر این 2 گیگابایت رم، نسل دوم Touch ID و کلید هوم فیزیکی فاصله آن را از پرچمدارها بیشتر می کند.

نسخه جدید آیفون SE

نسخه جدید آیفون SE

همچنین گفته می شود که سایز نمایشگر این تلفن همراه، احتمالا با 0.2 اینچ افزایش نسبت به مدل قبلی به 4.2 اینچ خواهد رسید، ضمن آنکه حافظه ی داخلی آن 32 الی 128 گیگابایت خواهد بود.

همچنین گفته می شود که اپل برنامه ای برای پشتیبانی از فناوری شارژ بی سیم در این گوشی ندارد، به همین دلیل بدنه ای فلزی را برای آن در نظر گرفته شده است، با مدل های قبلی تفاوت دارد. بنا بر گفته ی این منابع آگاه، آیفون SE در بازار چین، قیمتی در حدود 630 دلار خواهد داشت، قیمت ی که آن را در کنار آیفون 7 قرار میدهد.

اشتراک:

نظرات بسته اند