سری جدید اپل واچ در راه است

0

گزارشی از سوی نشریه معتبری به نام DigiTimes منتشر شده است که خبر از ورود ساعت هوشمند اپل در نیمه ی دوم سال میلادی جاری می دهد.
این در حالیست که کمی پیش تر Economic Daily News از عرضه ی ساعت های هوشمند جدید اپل در سه ماهه سوم سال 2017 میلادی خبر داد و مدعی شد که این ساعت های هوشمند عملکرد قوی تری خواهند داشت و عمر باتری آنها بهبود یافته است.
همانطور که می دانید پیش تر، مدل های مختلفی از این ساعت های هوشمند به بازار عرضه شدند، ساعت های محبوبی که در سال گذشته میلادی با ورود آیفون 7 به بازار عرضه شدند و توانستند محبوبیت فوق العاده ای نزد کاربران به دست آورند.

 

 

اپل واچ

اپل واچ

بنا بر گزارشات منتشر شده، سری جدید اپل واچ ها که امسال وارد بازار خواهند شد، به پردازنده سریع تری مجهز می شوند و عمر باتری آنها بیشتر از سری های قبلی خواهد بود. همچنین گفته می شود که این ساعت های هوشمند دارای قابلیت پشتیبانی از ارتباط مخابراتی است. تحلیلگر موسسه SIG،  کریستوفر رولاند نیز معتقد است که سری سوم ساعت های هوشمند اپل از قابلیت LTE پشتیبانی خواهند کرد.
قابلیت اتصالات مخابراتی به اپل واچ های جدید به دارندگان اپل واچ این امکان را فراهم می کند که بتوانند تماس های تلفنی برقرار کنند و یا به محتویات پل مویک دست پیدا کنند، بدون آنکه نیازی به موبایل خود داشته باشند. اما گفته می شود خرید بسته دیتایی جداگانه ای برای ساعت هوشمند الزامی است.

 

اپل واچ

اپل واچ

این تغییرات در حالیست که گفته میشود سری جدید اپل واچ ها از نظر تغییرات سخت افزاری تغییرات زیادی با مدل های پیشین خود نخواهند داشت. تا به این لحظه اطلاعات کمی از ساعت های هوشمند بعدی اپل در دسترس است و باید به شایعات بسنده کرد.
با توجه به اینکه اپل با عرضه ی ساعت های خود در سالهای قبل هایی نظیر «سیستم تشخیص ضربان قلب»، «بندهای ماژولار»، «بندهای حساس به بازخورد لمسی» و «بندی با شارژر داخلی» به ثبت رسانده است، انتظار می رود که قابلیت های جدیدی را با ورود سری جدید به بازار، عرضه کند.

اشتراک:

نظرات بسته اند