سرعت بالاتر اپلیکیشن Prisma با آپدیت آن

0

اپلیکیشن پریزما در عرض چند روز پس از تولدش به یکی از محبوبترین اپلیکیشن های عکس برداری تبدیل شد و طی مدت زمان کوتاهی ، رد پای بسیار پر رنگی از این اپلیکیشن در تمامی فضاهای مجازی به چشم خورد . نه تنها خود این نرم افزار ، بلکه تمامی خبرهای مربوط به اپلیکیشن Prisma نیز برای کاربران جذاب است . این برنامه را میتوان از موفقترین اپلیکیشن ها دانست چرا که توانست در مدت زمان اندکی محبوبیت فوق العاده ای کسب کند و با اختلاف از رقیبانش پیشی بگیرد .
در حالی که توسعه دهندگان دیگری سعی دارند تا برنامه‌های مشابه پریزما را با انواع و اقسامی از خلاقیت‌های مختلف ترکیب کنند، سازندگان این اپلیکیشن مشغول به روز رسانی آن هستند. آخرین نسخه از اپلیکیشن پریزما می‌تواند در حالی که تصاویر شما را به شاهکارهای هنری تبدیل می‌کند، آن را بچرخاند، بر روی آن برش ایجاد کرده و ترکیب بین تصویر اصلی و نسخه ویرایش شده‌ آن را کنترل کند.
آپدیت های اپلییشن ها معمولا ایرادات نرم افزار را بر طرف کرده و المان های ارزشمندی به آن می افزاید . نکته ی مهمی که در به روز رسانی اپلیکیشن Prisma  وجود دارد سرعت اجرای این برنامه است . با این به روز رسانی سرعت اپلیکیشن واقعا بالا رفته است . آپدیت پریزما هم اکنون برای سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است .
معمولا هنگام که عکسی تهیه میکنید و سعی میکنید گزینه های افکت را بر روی آن اعمال کنید ، میبایست مدت زمانی را صبر کنید تا بازخورد آن را از سوی گوشی موبایل خود شاهد باشید ، اما تجربه‌ این زمان در اپلیکیشن پریزما کمی طولانی است که این موضوع کمی منطقی به نظر میرسد . چرا که اپلیکیشن Prisma برای اعال افکت های مخصوص از هوش مصنوعی بهره میبرد . در این اپلیکیشن لازم است تا برای اعمال ویژگی های انتخاب شده آن هم به بهترین شکل ، تمامی اجزای آن عکس به خوبی شناسایی شود ، تا بر اساس سبک هنری انتخاب شده، بهترین فیلتر مورد نظر را بر روی تصویر اجرا کند . اما بعضا کاربران با وقوع مشکلاتی از سوی این اپلیکیشن رو به رو شده و عملکرد آن را همراه با اختلال دیده اند که البته با این به روز رسانی این مشکل تا حد زیادی برطرف شده است و ضمنا از سرعت خوبی بهره مند شده است .
اما با این وچود به نظر میرسد که هنوز جا برای پیشرفت و گسترش این برنامه حس میشود . به گفته ی برخی ها بهتر است توسعه دهندگان این برنامه ، فیلتر های سفارشی و همچنین ویرایش ویدئویی را نیز مانند سایر رقبا ی این نرم افزار نظیر همچون آلتر (Alter) و آرتیستو (Artisto)به این برنامه اضافه کنند تا موفقیت کامل را از آن خود کند . البته ناگفته نماند که گمانه زنی ها خبر از امکان ویرایش ویدئویی در این نرم افزار میدهند . در حال حاضر شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه های اپلیکیشن مخصی به گوشی موبایل خود ، نسبت به آپدیت نرم افزار خود اقدام کنید ، همچنین برای کسانی که این برنامه را در گذشته بر روی دستگاه‌های اندروید و iOS خود نصب کرده‌اند، به روز رسانی جدید به صورت خودکار انجام خواهد شد.

اشتراک:

نظرات بسته اند