سرانجام فتوشاپ نیز به هوش مصنوعی مجهز شد!

1

یکی از نرم افزار های مورد علاقه گرافیست ها فتوشاپ است که محصولی از شرکت ادوبی می باشد. این ابزار که سالیان درازی است همراه گرافیست ها بوده و هست اینک در آستانه انقلابی دیگر است.

سر انجام شرکت ادوبی پای هوش مصنوعی را به دنیای فتوشاپ باز کرد. پس از آنکه غول های فناوری یک به یک به استفاده از هوش مصنوعی روی آوردند جادوگر دنیای تصاویر نیز بی کار ننشسته و هوش مصنوعی را در دنیای تصاویر به کار گرفته تا دنیا را از آنچه که هست حیرت انگیزتر کند.

آنها این کار را با تزریق هوش مصنوعی در ابزار انتخاب (AI-powered selection tool) شروع کرده اند. حقیقتا تصاویر و ویدیو های منتشر شده از این ابزار انتخاب هوشمند حیرت انگیز است و سرانجام امروز برای استفاده همه در دسترس قرار گرفت.

این ویژگی که انتخابگر اشیا نامیده میشود کارایی قراتر از نام ساده اش دارد. این ویژگی دقیقا درک می کند شما چه چیز در ذهن دارید و مایلید چه چیزی را در تصویر انتخاب کنید! هرچند هنوز به تکامل نهایی نرسیده است؛ اما بخش بزرگی از کار را برای شما انجام خواهد داد و به راحتی میلیون ها ساعت در وقت فتوشاپیست ها و دیگر کاربران برای انتخاب اشیا، صرفه جویی خواهد کرد.

هوش مصنوعی در فتوشاپ

هوش مصنوعی در فتوشاپ

انتخاب اشیا و موضوعات در فتوشاپ یکی از اصلی ترین و پیچیده ترین وظایف است. اگر تنها یکبار انتخاب پیچش گیسوان آشفته یک فرشته زیبا را در فتوشاپ بر عهده شما بگذارند، درک خواهید کرد که کار انتخاب، چه چالش زمان بری است. پس باید شکر گذار بود که هوش مصنوعی، به کمک انتخاب آمده است تا سختی این فرایند را قابل تحمل تر نماید.

خبر دیگر از فتوشاپ حاکی از آن است که پشتیبانی از DPI بالا را بهبود بخشیده است و مقیاس ها در طراحی رابط کاربری (UI) با تنظیمات ویندوز تان منطبق خواهد شد.
همچنین فتوشاپ اکنون به طور رسمی از Microsoft’s Dial نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید ویژگی های قلم تان در حین طراحی را تنظیم کنید. اتفاقی که از زمان رونمایی از Dial در انتظارش بودیم. آپدیت جدید فتوشاپ برای کاربران امروز منتشر شده است؛ پس هنوز هم می توان انتظار شنیدن اخباری از ویژگی های شگفت انگیز دیگر داشت.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. چقدر خوب میشه این امکان به فوتوشاپ افزوده شه کار انتخاب واقعا زمانبره