ساده ترین رژیم های لاغری برای رسیدن به کاهش وزن سریع

0

اگر به دنبال کاهش وزن هستید، حتما تا به حال رژیم های لاغری متنوعی را تجربه کرده اید، اما خوب است توجه داشته باشید که تنها با همراه ساختن ورزش با رژیم می توانید به کاهش وزن مورد نظر خود دست پیدا کنید.

یک رژیم لاغری سریع، می تواند رژیمی باشد که در آن دسته بندی در گروه های غذایی به خوبی رعایت شده و غذاهای کم چرب و با مقادیر فراوان گروه های میوه و سبزیجات در آن قرار داده شده باشند.

رژیم غذایی و کاهش وزن

رژیم غذایی و کاهش وزن

برای سرعت بخشیدن به کاهش وزن بهتر است وعده های غذایی خود را شکسته و به جای سه وعده در روز، پنج وعده در روز غذا خورده و تنها حجم وعده های غذایی را کاهش دهید. به طور واضح تر بهتر است سه وعده ی اصلی و دو میان وعده در برنامه ی ذایی خود بگنجانید.

اگر تا کنون عادت به مصرف کردن غذاهای پرچرب و پرادویه داشته اید، ترک این عادت کار چندان ساده ای نخواهد بود. بهتر است مانند ترک کردن سیگار این روند را ذره ذره پیش ببرید، تا دوام خوبی داشته باشد.

رژیم غذایی و کاهش وزن

رژیم غذایی و کاهش وزن

توجه داشته باشید که با زیاد کردن تعداد وعده های غذایی کمتر احساس گرسنگی شدید کرده و در طی این رژیم چندان اذیت نخواهید شد.

زیرا آزار دیدن در طی یک رژیم غذایی احتمال ترک رژیم و بازگشت دوباره ی وزن را بسیار افزایش می دهد.

از سویی دیگر همان طور که در ابتدای مطلب ذکر شد، هر رژیم غذایی در صورتی که با ورزش همراه نشود، نمی تواند چندان پیش رونده بوده و پس از کم کردن چند کیلو روند لاغری متوقف خواهد شد.

برای کسب اطلاعات کامل درباره ی انواع رژیم های غذایی و روش های لاغری به مطلب زیر مراجعه کنید:

goo.gl/3qbh2o

اشتراک:

نظرات بسته اند