ساحل زیبای لارا در آنتالیا

0

تابستان که از راه برسد، گرمای آن و تابش سوزاننده ی آفتاب، افراد را به آبتنی دعوت می کند. اصلا تابستان که بیاید، انگار همه ی افراد تبدیل می شوند به مسافرانی که برای خرید تورهای سفر و گردشگری به دنبال مقاصد بسیار خوبی هستند.

با وجود تمام نا امنی هایی که ترکیه در چند سال اخیر با آن دست و پنجه نرم کرده است، همچنان آنتالیا برای بسیار از افراد جذاب است.

آبهای شفاف و زیبای مدیترانه، در کنار منطقه ی دلنشین لارا تبدیل به یکی از جذابترین مکان های گردشگری ترکیه شده است. اگر قصد دارید تا با تورهای آنتالیا در تابستان 96 به این شهر سفر کنید، نزدیک ترین مکان به اینجا را همین لارا خواهید یافت که در 6 کیلومتری آنتالیا واقع شده است.

در سطح این قسمت استراحتگاه های ویژه ای به طور اختصاصی برای مهمانان تهیه شده است. انواع پلاژها، رستوران ها و مراکز تفریحی به همراه صندلی های ساحلی که با چتر هایی تزئین شده اند برای رفاه حال توریست ها ایجاد شده است.

از شرق صخره های آنتالیا تا قسمت پایینی آبشار دودن سواحل زیبای لارا را با انواع هتلها و رستوران های محلی میبینید که امروزه به یکی از بزرگترین تفرجگاه های آنتالیا تبدیل شده است.

راستی، برای خرید برترین تورهای آنتالیا، پارمیس می تواند کمک خوبی باشد، اینجا کلیک کنید.

ساحل لارا آنتالیا

ساحل لارا آنتالیا

ساحل لارا آنتالیا

ساحل لارا آنتالیا

ساحل لارا آنتالیا

ساحل لارا آنتالیا

اشتراک:

نظرات بسته اند